aktualizacja 

Tak wygląda twarz Żaka po wakacjach. Zdjęcie to hit

183

Trwają wakacje, Polacy tłumnie wyruszyli na urlopy. W tym gronie znalazły się również gwiazdy, między innymi – Cezary Żak. Popularny aktor wrócił już z wakacyjnego wyjazdu i opublikował na Instagramie selfie. Wzbudziło ono sporą sensację. Tak wygląda twarz Cezarego Żaka po wakacjach.

Tak wygląda twarz Żaka po wakacjach. Zdjęcie to hit
Wygląd Cezarego Żaka zrobił niemałe wrażenie na internautach. Co ich tak zainteresowało? (AKPA, AKPA, Jacek Kurnikowski)

Cezary i Katarzyna Żakowie postanowili spędzić wakacyjny urlop w Hiszpanii, a dokładniej – w Andaluzji. Małżonkowie należą do tych gwiazd, które regularnie pokazują fanom kulisy swojego życia prywatnego i zawodowego. Nie mogliby więc nie podzielić się radością ze spędzania upalnych dni w pięknych okolicznościach.

Cezary Żak wrócił z urlopu. Tak teraz wygląda, zmiana na lepsze?

Cezary Żak nie zamierzał "zaniedbywać" fanów również po powrocie i opublikował na Instagramie selfie. Zwróciło ono uwagę nie tylko fanów aktora, lecz nawet jego kolegów i koleżanek ze świata show-biznesu. Powód? Wygląd Żaka.

W trakcie pobytu w Hiszpanii Cezary Żak zyskał złocistobrązową opaleniznę. Aktor wyglądał wręcz jak rodowity mieszkaniec kraju, w którym postanowił spędzić wakacje. Powrót do krajowej rzeczywistości jednak wyraźnie odbił się na twarzy aktora. Czy to trudy podróży? A może przybicie faktem powrotu? Jedno jest pewne - to zdjęcie to hit!

Tak wygląda facet wracający z udanego urlopu – podpisał zdjęcie Cezary Żak (Instagram).
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Pięknie – podsumował zdjęcie kolegi Michał Koterski.
Zawsze możesz powiedzieć, że to do roli taki wygląd – zażartowała Hanna Śleszyńska.
Czyli należy się urlop po urlopie – dowcipkował jeden z internautów.
Nie Czarkuj do mnie teraz – wtórowała kolejna użytkowniczka Instagrama.

Cezary i Katarzyna Żakowie są jednym z najbardziej trwałych małżeństw w światku polskiego show-biznesu. Para wzięła ślub w 1985 roku, a poznali się w czasach studenckich, gdy wybrali się na ten sam obóz jeździecki. Doczekali się córek o imionach Aleksandra i Zuzanna. Żadna z młodych kobiet nie zdecydowała się na pójście w ślady sławnych rodziców.

Zobacz także: Zobacz też: Najdłuższe związki w polskim show-biznesie. Rekordziści są ze sobą od 50 lat
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić