Teściowa Ludwika Dorna nie żyje. Płyną kondolencje

69

Rodzina wdowy po Ludwiku Dornie pogrążyła się w żałobie. Wszystko za sprawą tego, że Izabela Śmieszek-Dorn, która była żoną nieżyjącego już polityka, pożegnała mamę. Kondolencje przekazała ekipa serialu "Na dobre i na złe".

Teściowa Ludwika Dorna nie żyje. Płyną kondolencje
Ludwik Dorn (EUZEBIUSZ NIEMIEC )

Do prasy trafił nekrolog informujący o śmierci teściowej Ludwika Dorna, byłego wicepremiera oraz ministra spraw wewnętrznych i administracji w okresie pierwszych rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Kondolencje przekazała załoga serialu "M jak miłość". "Naszej drogiej Koleżance Izabeli Śmieszek-Dorn wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Mamy składa ekipa serialu 'Na dobre i na złe'" - napisano.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ekspert o Polsce: Jest "średniakiem" i "odbiorcą"

Nie żyje teściowa Ludwika Dorna

Dlaczego wyrazy współczucia płyną właśnie od zespołu "M jak miłość"? Ma to związek z tym, że Izabela Śmieszek-Dorn jest popularną charakteryzatorką i wizażystką.

Kobieta pracuje przy telewizyjnych i filmowych produkcjach. To również jedna z najbardziej znanych w Polsce specjalistek od bodypaintingu.

Izabela Śmieszek-Dorn była trzecią żoną Ludwika Dorna. Polityk zmarł 7 kwietnia 2022 roku. Przegrał walkę z poważną chorobą - spoczął na Powązkach Wojskowych w Warszawie.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić