To koniec. Rupert Murdoch już odlicza do czwartego rozwodu

49

"The New York Times" donosi, że wydawca i wielka postać świata mediów Rupert Murdoch oraz aktorka Jerry Hall mają wziąć rozwód. Potwierdziły to dwie osoby, które znają sprawę od środka.

To koniec. Rupert Murdoch już odlicza do czwartego rozwodu
Rupert Murdoch i Jerry Hall (Getty Images)

"The New York Times" informuje, iż czwarty rozwód Ruperta Murdocha najprawdopodobniej nie zmieni struktury własnościowej firm, w których potentat mediowy ma udziały. Chodzi m.in. o spółki Fox News oraz "The Wall Street Journal".

Zaznaczono, że rozwód mimo wszystko może odbić się szerokim echem, szczególnie w imperium Murdocha. O perturbacje miłosne zapytano jego rzecznika. Bryce Tom odmówił jednak udzielenia jakiegokolwiek komentarza w tej sprawie.

Rupert Murdoch znów bierze rozwód. Bliscy zaskoczeni

"The New York Times", podając ustalenia o rozwodzie Ruperta Murdocha, powołuje się na informacje z dwóch źródeł. Przekazano poza tym, że niektórzy ludzie bliscy 91-latkowi byli mocno zaskoczeni, gdy dowiedzieli się o jego rozstaniu z Jerry Hall.

Ślub Murdocha i Hall miał miejsce w marcu 2016 roku. Wówczas potentat mediowy obwieścił publicznie, że przestanie publikować kolejne wpisy na Twitterze, jednocześnie podkreślając, iż jest "najszczęśliwszym człowiekiem na świecie".

Wcześniej Murdoch był żonaty trzykrotnie. Od 1999 do 2014 roku jego żoną była bizneswoman Wendi Deng, zaś w 1999 roku, po 30 latach wspólnego życia, mężczyzna rozwiódł się z Anną, byłą reporterką. Pierwszą żoną Murdocha była z kolei australijska modelka Patricia Booker. Z nią rozstał się w 1965 roku.

Hall ma dotąd na swoim koncie "tylko" jeden rozwód. W 1999 roku rozpadł się jej związek z piosenkarzem Mickiem Jaggerem.

Zobacz także: Andrzej Seweryn przyjął tę rolę błyskawicznie. "Genialna propozycja!"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić