Uczestnik "Mam Talent" podpalił się na scenie. "To rodzinny program!"

8

W brytyjskiej edycji programu Mam Talent jeden z uczestników wywołał spore zamieszanie wśród jury i publiczności. Popalił się na scenie podczas układania kostki Rubika. "Pokazywanie podpalającego się mężczyzny w programie rodzinnym jest nie do zaakceptowania" - piszą internauci.

Uczestnik "Mam Talent" podpalił się na scenie. "To rodzinny program!"
Britain's Got Talent - uczestnik programu podpalił się na scenie. (YouTube)

To nie pierwszy raz, kiedy uczestnik programu chce jak najbardziej zszokować publiczność i zrobić wrażenie na jury, by zapewnić sobie miejsce w kolejnym etapie popularnego talent show. Podczas jednego z odcinków brytyjskiego "Mam Talent" Thomas Vu postanowił pójść o krok dalej.

"Mam Talent". Mężczyzna stanął w płomieniach na scenie

Profesjonalny kaskader Thams Vu podczas swojego wystąpienia na scenie pokrył się najpierw środkiem opóźniającym palność w formie żelu. Chciał zaimponować zasiadającemu w jury Simonowi Cowell’owi, Aleshi Dixon, Bruno Taniolo oraz Amandzie Holden. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ola Nowak o "Azji Express" i Andziaks. Wróży jej karierę w telewizji?

Zaraz po tym uczestnik "Mam Talent" stanął w ogromnych płomieniach. Ogień miał się tlić przez cały czas, kiedy on będzie układał kostkę Rubika. Publiczność od razu się przeraziła, wszyscy byli w szoku i niektórzy zaczęli krzyczeć. 

"Nie próbujcie tego w domu" - ostrzegł widzów jeden z prowadzących program Ant McPartlin. 

Jury "Mam Talent" było zachwycone. Internauci: To nie do zaakceptowania

Kaskaderowi udało się ułożyć kostkę, po czym osoby asystujące użyły gaśnic. Mimo że cała sala była przerażona wystąpieniem, to Thomas otrzymał nawet owacje na stojąco. Udało mu się zaimponować także jury. 

Pierwszy swoją decyzję podał Simon Cowell, od razu powiedział "tak". "Absolutne tak ode mnie" - dodała Amanda Holden. Zgodna była także Alesha Dixon i Bruno Taniolo. 

Nie wszystkim jednak spodobał się pokaz z użyciem ognia. Internauci od razu zaczęli komentować wystąpienie, nie brakowało krytycznych słów. 

"Jak niemądre i nieodpowiedzialne, ten program oglądają dzieci, podpalanie kogoś to nie rozrywka, bardzo, bardzo słaba telewizja i decyzja, by to pokazać" - skomentował jeden z widzów. 
"Pokazywanie podpalającego się mężczyzny w programie rodzinnym jest nie do zaakceptowania" - dodał kolejny oburzony internauta. 
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ACZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić