aktualizacja 

Uczestnik "The Voice of Poland" grał na ulicy. Szokujące sceny w Poznaniu

Jedna z mieszkanek Poznania nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy na jednej z ulic miasta zobaczyła uczestnika obecnej edycji "The Voice of Poland". Kobieta niezwłocznie chwyciłaza telefon i utrwaliła część jego występu.

Uczestnik "The Voice of Poland" grał na ulicy. Szokujące sceny w Poznaniu
Uczestnik "The Voice of Poland" zagrał na ulicy (AKPA, Facebook, AKPA, epoznan.pl)

Artyści grający na ulicach miast robią niekiedy ogromne kariery. W historii muzyki niejednokrotnie dochodziło do sytuacji, w której osoba będąca ulicznym artystą stawała się wielką gwiazdą. Schemat ten jest szczególnie popularny w Stanach Zjednoczonych. Muzycy umilający czas przechodniom zazwyczaj prezentują tam naprawdę wysoki poziom.

Niekiedy dochodzi do sytuacji odwrotnej. Osoby znane postanawiają co jakiś czas wrócić do swoich korzeni. Media na całym świecie regularnie obiegają informacje na temat znanych artystów, którzy zrobili niespodziankę przypadkowym osobom, dając darmowy koncert na ulicy, czy w metrze. Z tego typu akcji nie rezygnuje między innymi światowej sławy zespół U2.

Znany artysta na ulicach Poznania

Okazuje się, że niekiedy znani artyści pojawiają się też na ulicach polskich miast. Portal epoznan.pl opublikował na Facebooku wideo, które otrzymał od czytelniczki Beaty. Ta chodząc po stolicy Wielkopolski, natknęła się na uczestnika obecnej edycji programu "The Voice of Poland". Evgen Peltek stał z gitarą i wykonywał piosenki. Niestety w trakcie pisania artykułu materiał został usunięty z mediów społecznościowych.

Historię życia Evgena przedstawił RMF FM. Evgenyi zaczął występować na ulicy 5 lat temu. Niejednokrotnie podkreślał, że docenia tę formę, gdyż daje mu wolność. Evgenyi grał w ponad 12 państwach, m.in. w Polsce, na Słowacji, w Czechach, na Litwie, w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Turcji, Bułgarii i Rumunii. Śpiewał między innymi na ulicach Warszawy, Krakowa, czy Katowic, teraz również w Poznaniu. Był również w Iwano-Frankiwsku w zachodniej Ukrainie. Muzyk cały czas jest w gotowości do walki o wolność Ukrainy. Do programu przyjeżdża tylko na nagrania.

Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić