Viki Gabor zakłopotana. Zaliczyła wpadkę w zagranicznym show

5

Viki Gabor nieustannie rozwija swoją karierę. Prężnie działa nie tylko w Polsce. Młoda artystka stara się pokazywać swoje umiejętności również w innych krajach. Tym razem wystąpiła w koreańskiej telewizji.

Viki Gabor zakłopotana. Zaliczyła wpadkę w zagranicznym show
Viki Gabor (AKPA, AKPA)

10 lipca Viki Gabor obchodziła 15. urodziny. Mimo młodego wieku, prężnie rozwija swoją karierę muzyczną. Co ciekawe, działa nie tylko na terenie naszego kraju.

Ostatnio została zaproszona do koreańskiego show. Program odwiedziła wespół z Michałem Szczygłem. Ten muzyczny duet pojawił się na antenie stacji TV Airgang.

W rolę prezenterek programu Show Simply CON-Tour tradycyjnie wcieliły się Minji i Jinny z Secret Number. Przy okazji wizyty w tym show Viki Gabor opowiadała widzom choćby o swoim nowym utworze "So What". Fragment tej piosenki miała wykonać podczas programu.

Wydawało się, że Viki wcale nie stresuje się występem przed nową publicznością w obcym kraju. W pewnym momencie Gabor została jednak wybita z rytmu.

Wpadka w programie z Viki Gabor

Viki Gabor otrzymała pytanie od jednej z prowadzących, gdy... zaczęła już śpiewać! To wprawiło młodą artystkę w wyraźne zakłopotanie. Na szczęście zamieszanie jakoś udało się zatuszować. Polska piosenkarka zdołała natomiast dokończyć występ.

Gwiazda nie ukrywała ogromnej ekscytacji z uwagi na możliwość wystąpienia w koreańskim show. Swoimi wrażeniami podzieliła się już podczas nagrania. Zwróciła się między innymi w kierunku stacji, której podziękowała za zaproszenie do programu.

Byłam bardzo podekscytowana, gdy dostałam zaproszenie, mój team również. Czuję, że to niesamowita okazja dla mnie, lubię poznawać nowych ludzi. Wszyscy wydajecie się bardzo mili i jesteście przepiękne - zaznaczała Gabor.

Artystka nieustannie nabiera wiatru w żagle i zyskuje nowych fanów. Jej konto na Instagramie śledzi już 761 tysięcy osób. To bez wątpienia zawrotny wynik.

Zobacz także: Joanna Krupa o talencie córki: "Spełnia się moje marzenie, żeby śpiewała jak Edyta Górniak"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić