Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Widzowie ją kochali. Co robi teraz Krysia z "Lokatorów"?

2

Agnieszka Michalska zyskała sławę dzięki serialowi "Lokatorzy", który przed dwiema dekadami bił rekordy popularności. Ogromna sława i rzesze fanów zwiastowały fantastyczną karierę. Po jakimś czasie jednak aktorka wycofała się z show-biznesu. Co robi obecnie?

Widzowie ją kochali. Co robi teraz Krysia z "Lokatorów"?
Agnieszka Michalska (AKPA)

Serial "Lokatorzy" emitowany był na antenie Telewizji Polskiej i w latach 2000-2005 bił rekordy popularności. Aktorzy, grający główne role z dnia na dzień stali się znani i lubiani.

Wśród nich znalazła się Agnieszka Michalska, która wcieliła się w postać Krysi. Aktorka grywała później epizodyczne role w innych polskich serialach. Wśród nich były takie tytuły jak "Ojciec Mateusz", "Na Wspólnej", czy "Pierwsza miłość".

Wybrała teatr

Jednak po jakimś czasie zniknęła z show-biznesu i zrobiło się o niej zupełnie cicho. Wszystko to za sprawą... teatru. Przez jakiś czas występowała w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie.

Gdy jednak w 2020 roku przyszła pandemia koronawirusa, postawiła na zmiany. Po dwóch dekadach spędzonych w Warszawie przeprowadziła się do Mrągowa. Tam z kolei spełnia się w roli dyrektorki tamtejszego Ośrodka Kultury.

Agnieszka Michalska jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Przez jakiś czas prowadziła swój kanał na Youtube zatytułowany "Kultura to natura", na którym poruszała tematy związane ze sztuką, ekologią i obecnymi problemami społecznymi. Jest też aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami swoją codziennością i informacjami o nowych planach zawodowych.

Dzięki temu możemy również dowiedzieć się, jak obecnie wygląda aktorka. Choć od czasów "Lokatorów" minęła chwila, Michalska wciąż wygląda rewelacyjnie. Ciemne włosy, piękne, sarnie oczy i zmysłowe usta. Śmiało można przyznać, że nic się nie zmieniła i jest jak wino - im starsza, tym lepsza.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić