aktualizacja 

Włamanie do domu Keanu Reevesa. Zamaskowani sprawcy zabrali broń

84

Do domu Keanu Reevesa włamało się kilku uzbrojonych mężczyzn. Ze środka zabrali tylko jedną sztukę broni palnej. Policja prowadzi dochodzenie i stara się namierzyć osobę, która dokonała anonimowego zgłoszenia.

Włamanie do domu Keanu Reevesa. Zamaskowani sprawcy zabrali broń
Keanu Reeves (Getty Images)

Do zdarzenia doszło 6 grudnia 2023 roku. Około godziny 19:00 policja w Los Angeles dostała anonimowe zawiadomienie o próbie włamania do domu Keanu Reevesa w Hollywood Hills. Jednak kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce nikogo nie zastali.

Włamanie do domu Keanu Reevesa

Jak podają źródła TMZ funkcjonariusze wrócili około pięciu godzin później, kiedy w czwartek o pierwszej w nocy włączył się alarm. Tym razem policja zauważyła na kamerach monitoringu kilku mężczyzn w maskach narciarskich, którzy rozbijali okno i wchodzili do domu gwiazdy.

Z raportu wynika, że ​​podejrzani zabrali z domu jedną broń palną, a następnie uciekli. Reevesa nie było w tym czasie w domu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pracownik ochrony zwrócił im uwagę. Ruszyli na niego z pięściami

Nie wiadomo, kto dokonał pierwszego zgłoszenia. Śledczy podejrzewają, że telefon wykonał jeden z włamujących się mężczyzn. "The Post" zwrócił się do Departamentu Policji Los Angeles i przedstawicieli aktora z prośbą o komentarz, jednak nikt nie odpowiedział.

To nie pierwszy raz, kiedy włamano się do domu Keanu Reevesa. W 2014 roku do domu aktora weszła 40-letnia kobieta, a następnie zasnęła w bibliotece. Została znaleziona przez samego Reevesa, któremu powiedziała, że po prostu chciała się z nim spotkać. Sama zadzwoniła pod numer 911.

Zaledwie dzień później inna kobieta weszła do jego domu przez otwarte drzwi, gdy aktora akurat nie było w domu. Włamywaczka rozebrała się i naga weszła do basenu. Policję wezwała ekipa sprzątająca.

Na początku tego mężczyzna twierdzący, że jest spokrewniony z Reevesem otrzymał zakaz zbliżania się do aktora oraz jego partnerki. 38-letni Bryan Keith Dixon w okresie od 5 listopada 2022 roku do 20 stycznia 2023 roku sześciokrotnie wtargnął do posiadłości aktora w Hollywood Hills. Dixon za każdym razem próbowała nawiązać kontakt z gwiazdą "Johna Wicka".

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić