aktualizacja 

Wymowne zdjęcie Cher. Takie ma marzenia na 2023 rok

Znana piosenkarka Cher od początku rosyjskiej agresji wspiera Ukrainę, dlatego życzenia na 2023 rok nie obyły się bez tego kraju. Celebrytka wstawiła zdjęcie... powieszonego na choince rosyjskiego prezydenta Władimira Putina.

Wymowne zdjęcie Cher. Takie ma marzenia na 2023 rok
Cher (Getty Images, 2022 Getty Images)

Cher często zabiera głos na ważne tematy społeczne i polityczne. W 2022 roku dużo uwagi poświęcała Ukrainie i rozpętanej przez Władimira Putina wojnie w tym kraju. Piosenkarka na bieżąco przekazuje 4 mln swoim obserwującym informacje o wojnie.

Cher wstawiła zdjęcie Putina

O agresji Putina nie mogła też nie wspomnieć w życzeniach noworocznych na 2023 rok. Piosenkarka życzyła wszystkim swoim obserwującym spokoju i dobra. Jednak według Cher nie każdy na to zasługuje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ukraina w NATO w 2023r.? Jednoznaczna odpowiedź weterana

Gwiazda postanowiła więc po raz kolejny wesprzeć Ukrainę w wojnie z Federacją Rosyjską i dodała wymowne zdjęcie. Na obrazie na choince wisiała zabawka w postaci Putina z liną na szyi i dwiema flagami w dłoniach - ZSRR i Rosji.

Dobrze, dla niektórych możemy zrobić wyjątek. Możemy zrobić wiele wyjątków - napisała Cher, wskazując na to, że rosyjski przywódca, który rozpętał brutalną wojnę, nie zasługuje na pokój i dobro.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

"Tego życzą wszyscy Ukraińcy"

Zdjęcie poruszyło internautów. - Dziękuję, królowo, za muzykę i wsparcie! - pisze jeden. - Putin to zbrodniarz wojenny i masowy morderca. Dzięki za ujawnienie się i opublikowanie tego - dodaje kolejny. Tego życzą wszyscy Ukraińcy! - dodaje trzecia.

To nie pierwszy przypadek, gdy Cher mówi o wojnie i otwarcie wspiera Ukrainę. Wcześniej artystka zaapelowała o przekazanie Ukrainie broni, której wojska będą mogły użyć do obrony swojego kraju. - [...] Jeśli nie uzbroimy Ukrainy w czołgi itp., będziemy tego żałować. Rosja nie poprzestanie na dyszeniu w szyję Europy, będzie próbowała ją złamać — napisała Cher.

"Jestem z ludźmi z Ukrainy"

W październiku słynna piosenkarka wyznała na Twitterze, że codziennie śledzi doniesienia na temat wojny, podziwia Ukraińców i modli się, by wygrali i odzyskali zajęte przez Rosjan ziemie. - W moich modlitwach jestem z ludźmi Ukrainy. Codziennie czytam wiadomości z nadzieją, że odbijają swoje ziemie - dodała.

Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić