aktualizacja 

Zaskakujący efekt koronawirusa u Rafała Brzozowskiego. "To trwa już ponad rok"

29

Rafał Brzozowski po ponad 1,5 roku od zachorowania na COVID-19 zdradził, jak wpłynęło to na jego dalsze życie. Okazało się, że koronawirus przyniósł zaskakujący skutek.

Zaskakujący efekt koronawirusa u Rafała Brzozowskiego. "To trwa już ponad rok"
Rafał Brzozowski (AKPA)

Rafał Brzozowski jest bardzo dobre znany widzom Telewizji Polskiej, z którą związał się w 2017 roku. Spełnia się w rolach wokalisty i prezentera telewizyjnego.

Na koncie ma prowadzenie takich programów jak "Jaka to melodia", "Koło fortuny" i "The Voice Senior". Z tą ostatnią produkcją był bardzo mocno związany. Do tego stopnia, że jego absencja podczas finałowego odcinka drugiej edycji show wywołała niemałe poruszenie.

Później okazało się, że trafił do izolacji ze względu na kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Celebryta mówił o tym w rozmowie z "Faktem".

Miałem kontakt z osobą chorą i zawrócili mnie ze względów bezpieczeństwa. Będę musiał siedzieć w izolacji, aż przyjdą wyniki testów - zaznaczał.

Choroba na szczęście nie doskwierała mu zbyt mocno. Miała łagodny przebieg - Brzozowski borykał się jedynie z objawami zbliżonymi do lekkiego przeziębienia.

Niestety COVID dopadł i mnie... Na szczęście czuję się jedynie lekko przeziębiony, więc można powiedzieć, że przechodzę atak wirusa niemal bezobjawowo - pisał Rafał na Instagramie.

Tak koronawirus zmienił jego życie

1,5 roku po tej sytuacji wyznał w rozmowie z "Faktem", jak przejście koronawirusa wpłynęło na jego dalsze życie. Okazało się, że choroba mocno wpłynęła na jego nawyki żywieniowe - przestał jeść mięso.

Po tym, gdy przeszedłem COVID-19, przestałem jeść mięso, nie mam na nie ochoty. To już trwa ponad rok i bardzo jest mi z tym dobrze! - zapewnił Brzozowski.
Zobacz także: Sylwia Madeńska podważa wiarygodność byłego partnera, Mikołaja Jędruszczaka
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić