Zbigniew Zamachowski przyłapany! Oto co kupił w spożywczaku

13

Zbigniew Zamachowski znajduje się pod czujną obserwacją paparazzi. Ostatnio wyłapali oni, co kupował w spożywczaku. Bez wątpienia można się bardzo mocno zdziwić.

Zbigniew Zamachowski przyłapany! Oto co kupił w spożywczaku
Zbigniew Zamachowski (AKPA)

Gdy Zbigniew Zamachowski tworzył parę z Moniką Richardson, to musiał dbać o dietę i unikać alkoholu. Aktor jakiś czas temu wyznał, że żona wręcz zmuszała go do niewygodnego trybu życia.

Po rozstaniu Zamachowski znów mógł wrócić do kawalerskich zwyczajów. "Super Express" zdradza, że w drodze z pracy do domu, wstępuje do osiedlowego sklepu.

Tak Zamachowski zachowuje się w sklepie

Paparazzi wyłapali, jak Zbigniew Zamachowski postępuje w spożywczaku. Pojawiły się doniesienia, że wnikliwie studiuje ceny, by zakupy były odpowiedniej jakości, a jednocześnie niezbyt drogie.

Czasem można mieć wrażenie, że to zamyślony student filozofii, a nie utytułowany wykładowca akademicki. Ale każda przyjemność wymaga starannego wyboru. Wygląda na to, że tym razem wybór padł na popularny niemiecki napój ziołowy - podaje "Super Express".

Gdy już dokona zakupu, zwykle zaszywa się w swoim mieszkaniu i spędza czas w pojedynkę. Niejednokrotnie natomiast przebywa z nową ukochaną - aktorką Gabrielą Muskałą. Ostatnio para wyjechała nad polskie morze.

Zobacz także: Maja Hirsch poruszona odnalezieniem pontonu na środku Atlantyku
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić