o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MDO
|

Internauci krytykują zdjęcie młodej Magdy Gessler

4
Podziel się

Magda Gessler jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Udostępniane przez nią treści śledzi mnóstwo osób. Jedno z najnowszych zdjęć słynnej restauratorki wzbudziło sporo kontrowersji.

Internauci krytykują zdjęcie młodej Magdy Gessler
Magda Gessler zaskoczyła internautów (akpa)
bDXHOoPp

Magda Gessler jest obserwowana przez wiele osób. Ogromną rozpoznawalność przyniósł jej program "Kuchenne rewolucje", w którym niejednokrotnie wygłaszała kontrowersyjne opinie. Można zaryzykować stwierdzenie, że Gessler zna chyba każdy.

Słynna restauratorka jest bardzo aktywna w przestrzeni internetowej. Regularnie wrzuca zdjęcia na swój instagramowy profil.

bDXHOoPr

Ostatnio postanowiła trochę poeksperymentować z filtrami. Pokazała zdjęcie, na którym wygląda bardzo młodo. Nie wszystkim się to spodobało.

Pani Magdo. Z całym szacunkiem dla Pani, ale z ponad 60 letniej kobiety nie da się zrobić 30 latki. Trochę Pani przesada z tymi filtrami - tak brzmi jeden z komentarzy.
bDXHOoPx

Magda Gessler bez filtrów. Co za różnica!

Gessler nieco później opublikowała drugie zdjęcie. Tym razem pokazała się bez filtrów, a nawet bez makijażu.

Tak.. naprawdę.. no cóż, nie tak młodo, ale prawdziwie wasza - napisała restauratorka pod naturalną migawką.
bDXHOoPy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDXHOoPS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
Zyta
4 miesiące temu
Bez komentarza!!!!!!!!!
Aga
4 miesiące temu
Uważam że jest bardzo ładna a ludzka zazdrość nie ma granic
bogers21
4 miesiące temu
Zero różnic... nie widze ani jednej miedzy zdjeciami........................ Zawsze i tylko teraz, Kiedy zbędne są słowa, Prawda ciągle umyka. Życzymy sobie nieraz, Przyjaźń całkiem nowa, By nie zapomnieć języka. Mydlić oczy Prawdzie, Sportem nazwać fałsz, Żyć nie czując życia. Wygląda ok wprawdzie, Zdradziecki to rausz, Odbiera powód bycia. Wszystko tonie płynąc, Nic się nie utrzyma, Nawet słońce spłonie, Z cierpienia słynąc, Wejrzysz w nią oczyma, Dołączą uszy, dłonie. Wszystko ceną wolności, Oddaj dobrowolnie wolę, Pozbądź się języka. Nie szukając litości, Graj przypisaną rolę, Wszystko i tak znika.
bDXHOoPT
bogers21
4 miesiące temu
NIE WIDZE RÓŻNICY... HAHA Zawsze i tylko teraz, Kiedy zbędne są słowa, Prawda ciągle umyka. Życzymy sobie nieraz, Przyjaźń całkiem nowa, By nie zapomnieć języka. Mydlić oczy Prawdzie, Sportem nazwać fałsz, Żyć nie czując życia. Wygląda ok wprawdzie, Zdradziecki to rausz, Odbiera powód bycia. Wszystko tonie płynąc, Nic się nie utrzyma, Nawet słońce spłonie, Z cierpienia słynąc, Wejrzysz w nią oczyma, Dołączą uszy, dłonie. Wszystko ceną wolności, Oddaj dobrowolnie wolę, Pozbądź się języka. Nie szukając litości, Graj przypisaną rolę, Wszystko i tak znika.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić