o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Zmieniła nazwisko. Monika już nie Zamachowska

22
Podziel się

Monika Richardson już od jakiegoś czasu nie identyfikuje się z nazwiskiem Zbigniewa Zamachowskiego. Teraz natomiast dopełniła formalności i może posługiwać się nowymi dokumentami.

Zmieniła nazwisko. Monika już nie Zamachowska
Monika Richardson (akpa)
bESVujOt

Od momentu rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim dziennikarka funkcjonuje w przestrzeni internetowej jako Monika Richardson. Dlaczego postanowiła wrócić do nazwiska drugiego męża Ricka Richardsona, z którym rozwiodła się w 2012 roku?

Jest najbardziej znane, bo pod tym nazwiskiem prowadziłam swój największy telewizyjny sukces - show "Europa da się lubić", bo to nazwisko ludzie pamiętają, co mnie samą zaskakuje oraz cieszy, bo to się rzadko zdarza, by o programie, który zszedł z anteny 13 lat temu, ludzie ciągle mówili i wspominali tak, jak byłoby to wczoraj. Dobrze mi się to nazwisko kojarzy. (...) W wieku 50 lat ciężko pracować na swoje nazwisko od zera, więc jeśli mam szansę wrócić do czegoś, co było dobre, to czemu nie - opowiadała Plotkowi.
bESVujOv

Wyjaśniała ponadto, że decyzję konsultowała z byłym mężem. Teraz natomiast postanowiła opisać, jak wyglądały kulisy zmiany danych osobowych. Nerwów nie brakowało.

Zrezygnowałam definitywnie z nazwiska Zamachowska. W papierach mam już Richardson, ale zmiana ta wcale nie była taka prosta. Musiałam udać do urzędu i na piśmie wyjaśnić, dlaczego chcę zmienić nazwisko - powiedziała w rozmowie z Fakt24.pl.

Monika Richardson: Trochę się stresowałam

Jak argumentowała prośbę o zmianę nazwiska? - Napisałam, że to nazwisko mojego męża, które teraz już niestety nie kojarzy mi się najlepiej i chcę rozpocząć nowe życie. A nazwisko Richardson kojarzy mi się bardzo dobrze - zaznaczyła.

bESVujOB
Na odpowiedź czekałam tydzień. Muszę przyznać, że nawet się trochę stresowałam, czy moja prośba zostanie pozytywnie rozpatrzona. Ale udało się. Jestem bardzo wdzięczna urzędnikowi USC - podsumowała.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESVujOW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(22)
DEŁ
6 dni temu
Ile razy jeszcze zmieni? Jak w Modzie na sukces, każdy z każdym i temat sie wyczerpał.
Fibi
6 dni temu
a tacy zakochani byli
obserwator
6 dni temu
Pogubić się można. Raz panna Pietkiewicz, potem pani Richardson, następnie pani Malcolm, później pani Zamachowska, by teraz znowu Richardson... Raz Polka, raz Amerykanka, raz Szkotka, potem znowu Polka, by zakończyć (na razie) jako Amerykanka... Jakiegoś "Iberyjczyka" brakuje do kolekcji. Proszę się spieszyć - 50-tka na kartu, już nie ten wdzięk, urok i polot...
bESVujOX
Wyslij
6 dni temu
Puchar przechodni....
Polak
7 dni temu
To jak glizda, podzieli się i nazywa się inaczej.
gość
7 dni temu
Skąd w tym narodzie i tych komentujących tyle pogardy dla drugiego człowieka,nienawiści,wrogości,empatii brak zrozumienia.To widocznie nieudacznicy ,sfustrowani swoimi niepowodzeniami życiowymi.Pani Moniko jeśli pani,żle się czuła z tym nazwiskiem to była pani słuszna decyzja.Popieram
Normalna
7 dni temu
Oni czesciej zmieniają partnerów niż ja plaszcze
Gość
7 dni temu
A ta pani ma jakieś swoje nazwisko, czy tylko te po wielu nieaktualnych mężach?
Zloty
7 dni temu
Zbysiu słaby był ona musi mieć rolkę papy ....
Elek
7 dni temu
Dość pisania o tej babci !!!!!!!!!!!!!
Mecenas
7 dni temu
Za co bym dom 🏡 popo stawił i dzieci 🧒 wyuczuł wiecie
Bogdan
7 dni temu
Mam znajomych, Mąż pił, mieli 2 🧒 dzieci, koleżanki wes rozwód, życie sobie ulozysz na nowo, matka męża modlił się widać było szczerze w kościele, kocham 😍 takiego, po 10 latach spotykam męża Zbyszka i oczom nie wierzę, Zbyszek to ty, tak to ja, zrozumiałem że robię krzywdę mojej ukochanej rodzinie, wzięłem się za siebie żucilem papierosy piwo wodkie było strasznie ciężko, pomagała mi kochana moja żona, dzieci 🧒 też jakiś czas chodzili na palcach by mię nie zdenerwowac, mieszkam po zamiastem mam zajęcie, czuję widzę, że jestem potrzebny mojej rodzinie,. Muszę go odwiedzić
kocia
7 dni temu
ten Zamachowski to jakis niezrownowazony emicjonalnie dzieciak ,a nie mezczyzna,jako aktor dobry ,ale zycie prywatne to groteska
bESVujOP
just84
7 dni temu
Tak się kończy rozbijanie rodziny. Zawsze taki związek prędzej czy później się zakończy..
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić