aktualizacja 

Zniszczyła swoją karierę. Skandal kosztował ją rolę w "M jak miłość"

116

Monika Obara miała wszystko, czego potrzeba do osiągnięcia sukcesu w show-biznesie. Jednak ani talent, ani uroda czy charyzma, nie pomogły uratować kariery, gdy gwiazda spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu. Będziecie zaskoczeni, co obecnie porabia Monika Obara.

Zniszczyła swoją karierę. Skandal kosztował ją rolę w "M jak miłość"
Monika Obara popełniła błąd, który przekreślił jej szanse na zrobienie wielkiej kariery (AKPA, AKPA, Kurnikowski)

Monika Obara jeszcze nie zdążyła ukończyć studiów wyższych, gdy los się do niej uśmiechnął. Otrzymała propozycję zagrania roli Elki w uwielbianym przez Polaków serialu "M jak miłość". Niewiele młodych aktorek otrzymuje podobną szansę!

Monika Obara z "M jak miłość" wspomina swój wypadek

Z czasem Monika Obara zaczęła błyszczeć nie tylko w "M jak miłość", lecz także na deskach stołecznego Teatru Studio. Zapowiadało się, że Obra zrobi karierę na miarę Małgorzaty Kożuchowskiej czy Katarzyny Cichopek. Stało się jednak inaczej.

W 2007 roku doszło do zdarzenia, które poważnie nadszarpnęło wizerunek Moniki Obary. A to z kolei nie pozostało bez wpływu na jej karierę. 14 kwietnia aktorka zdecydowała się wsiąść za kierownicę – według ustaleń portalu Pomponik wracała z urodzin przyjaciółki – pod wpływem alkoholu. Doszło do wypadku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Opozda żałuje ślubu z Antkiem Królikowskim. "Zawiodłam się na miłości"

Znajdująca się pod wpływem alkoholu Monika Obara uderzyła w jeden ze słupów drogowych. Miało to miejsce, jak przekazał rzecznik stołecznej policji "Super Expressowi", przy skrzyżowaniu ulicy Marszałkowskiej z Żurawią. Sama aktorka trafiła do izby wytrzeźwień, a potem – aresztu.

W chwili wypadku Monika Obara miała w organizmie aż 2 promile alkoholu. Aktorka stanęła przed sądem. Przyznała się do winy i została skazana na dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na pół roku i grzywnę w wysokości dwóch tysięcy złotych. Straciła także – na sześć lat – prawo jazdy oraz... rolę w "M jak miłość".

Każdego dnia na nowo rozpamiętuję ten wypadek, śni mi się to, co stało się tamtej nocy. I jeszcze ciągle mam nadzieję, że kiedy się obudzę, okaże się, że to był tylko sen. A potem przychodzi moment, kiedy dochodzi do mnie, że to wydarzyło się naprawdę – relacjonowała Monika Obara w wywiadzie dla magazynu "Viva!".
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić