Żona Cezarego Żaka szczerze o ich związku. Napisała to w walentynki

8

Katarzyna Żak, żona Cezarego, postanowiła opublikować w sieci wspólne zdjęcie z mężem z okazji święta zakochanych. W walentynki 14 lutego zamieściła fotografię, pod którą zwięźle skomentowała ich wieloletni związek. Są razem już 38 lat. Czy wciąż ich miłość jest pełna romantycznych uniesień?

Żona Cezarego Żaka szczerze o ich związku. Napisała to w walentynki
Żona Cezarego Żaka szczerze o ich związku. Napisała to w walentynki (AKPA, AKPA)

Walentynki to dzień, w którym wiele par postanawia obdarować się prezentami, wyjść na romantyczną kolację lub po prostu spędzić czas razem w bardziej nietypowy sposób niż zazwyczaj. Inni w święto zakochanych wysyłają do siebie kartki lub publikują w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia. To samo zrobiła Katarzyna Żak, która zaprezentowała fotografię ze swoim mężem.

Aktorska para wzięła ślub w 1985 roku. Są razem już 38 lat. Gdy stali na ślubnym kobiercu ich życie wyglądało zupełnie inaczej niż teraz. - Pamiętam, że staliśmy z Cezarym na ślubnym kobiercu, patrzyliśmy się na siebie i cieszyliśmy się z tego, że wyruszamy w jakąś podróż w nieznane. Nie mieliśmy wtedy nawet mieszkania, spaliśmy w gościnnym pokoju w teatrze. Ale to było nieważne. Mieliśmy siebie i chęć bycia razem - mówiła Katarzyna Żak "Plejadzie".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Cezary Żak: w latach 90. rozkręciłem z kolegą biznes piernikowy

Żona Cezarego Żaka szczerze o ich związku. Napisała to w walentynki

Po latach spędzonych u swojego boku wciąż bardzo się kochają. Także w walentynki postanowili zaprezentować światu swoją miłość. Aktorka opublikowała zdjęcie i szczerze wypowiedziała się na temat uczucia, które łączy ją z mężem.

Miłość. Piękna sprawa! Trudna, ale piękna!!! Dziękuję, że Jesteś!!!! - zwróciła się do Cezarego Żaka jego ukochana.

Oprócz słów podziękowań nie zabrakło też kilku hasztagów, które idealnie wyjaśniają kim oprócz małżonków, są dla siebie znani w całej Polsce aktorzy. Żona gwiazdora napisała: walentynki, miłość, razem, mąż, przyjaciel, przyjaźń, razem w życiu, święto miłości.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić