Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk| 
aktualizacja 

Żona Żyły wyjawiła, że skoczek ma kochankę. Internauci już wydali wyrok: "Żyła jesteś dla mnie dnem"

18

Żona Piotra Żyły poinformowała w mediach społecznościowych, że jej małżeństwo ze skoczkiem przeżywa poważny kryzys. W sieci nie brakuje mocnych słów na temat zachowania sportowca.

Piotr Żyła zostawił rodzinę dla kochanki?
Piotr Żyła zostawił rodzinę dla kochanki? (Instagram.com)

W jednym ze swoich wpisów Justyna Żyła napisała, że Piotr poinformował ją przed świętami Bożego Narodzenia o tym, że ma kochankę. Partnerka sportowca jest rozczarowana jego postawą i tym, że zaniedbuje dzieci. Internauci nie pozostawili na sportowcu suchej nitki.

- Żyła, jesteś głupi jak but, nie spodziewalem się że możesz tak zachować się wobec żony i dzieci. Skończysz karierę i przepadniesz bo jesteś mało rozgarniętym człowiekiem - napisał jeden z fanów pod ostatnim zdjęciem skoczka na Facebooku.
- Jeżeli Piotrek zdradzał swoją żonę, to stracił wiele w moich oczach... - odniósł się do sytuacji inny fan.
- No i kto by pomyślał, że za maską takiego śmieszka kryje się ktoś tak podły - niewierność to paskudztwo - skomentowała internautka.
- Wracaj do żony i do dzieci bo to one najbardziej cierpią! Kochanka kochanką, ale dzieci najważniejsze! Może żona przebaczy... - radzi jeden z obserwatorów.
- Piotrek taki "spoko" jesteś, a ponoć dzieci zostawiłeś - dociekają internauci.
- Żyła jesteś dla mnie dnem - podsumował jeden z fanów skoczka.
- Cóż Piotrek myślał, że jak jest skoczkiem to może skoczyć w bok. Był w Planicy i przeleciał tyle metrów to i myślał, że może inną kobietę. Co się czepiacie. To wina IQ - zażartował ktoś inny.

Pojawiły się też komentarze przychylne Piotrowi. Fani sportowca apelowali o to, aby inni nie wydawali wyroku, dopóki nie wypowie się druga strona. Jak na razie Żyła milczy w kwestii postów swojej żony. Justyna z kolei bardzo martwi się o dzieci.

- Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś przez człowieka, który jest ich ojcem. Starałam się... Najbliższe mi osoby wiedzą, jak się staram i robię wszytko, żeby moje dzieci miały się jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuły obecną sytuację. Dlatego proszę o uszanowanie naszej prywatności - napisała.

Myślicie, że małżeństwo dojdzie jeszcze do porozumienia?

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Edward Przybyła wierzy w Piotra Żyłę. "Będzie chciał udowodnić, że dalej liczy się na świecie"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić