Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Agnieszka Radwańska wróciła z wakacji. Co robi w Polsce?

16
Podziel się

W marcu była, znakomita tenisistka udała się na długo wyczekiwane wakacje do Dubaju. Po powrocie do Polski spotkała ją spora niespodzianka.

Agnieszka Radwańska wróciła z wakacji. Co robi w Polsce?
Agnieszka Radwańska wróciła z wakacji. Co robi w Polsce? (Instagram, Instagram)
bEUbBeUR

Agnieszka Radwańska przez kilka dni przebywała w Dubaju, dokąd wybrała się wraz z mężem i 9-miesięcznym synkiem Jakubem. Pogoda ich rozpieszczała, gdyż przez cały pobyt świeciło mocne słońce, a temperatura przekraczała 30 stopni.

Polka regularnie chwaliła się w sieci zdjęciami z urlopu. Nic dziwnego, gdyż widoki na plaży bądź mieście miała zjawiskowe. Pozytywne komentarze nie miały końca. "Petarda", "Królowa", "Ale piękna", "Wow", "Ale nogi", "Cudowne zdjęcie Aga" - pisali fani pod fotografiami.

bEUbBeUT

Radwańska w Polsce. Miła niespodzianka

Radwańska wróciła do Polski i wydawało się, że spotka ją duże rozczarowanie pogodowe. Była znakomita tenisistka miała jednak szczęście, gdyż akurat w środę do Polski zawitała fantastyczna pogoda. Temperatura przekroczyła nawet 20 stopni, więc różnica między jej wakacjami nie była olbrzymia.

32-latka, jak wielu Polaków skorzystała z pięknej pogody i większość dnia spędziła na powietrzu. Radwańska postanowiła wybrać się na rolki. - Wiosna,słońce,rolki,idealnie - napisała.

bEUbBeUZ

Z powodu różnych kontuzji, Agnieszka Radwańska sportową karierę zakończyła w listopadzie 2018 roku. Kilka lat temu poślubiła Dawida Celta, a w lipcu ubiegłego roku została mamą. Na jej profilach społecznościowych można znaleźć wiele zdjęć z synkiem i mężem, na których wybitnej przed laty tenisistce uśmiech nie schodzi z twarzy.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: głośno o 12-latku. Zwróć uwagę na jego technikę
bEUbBeVu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(16)
Alleluja
8 miesięcy temu
O co tu chodzi? Jeśli nie jest zabroniony przelot samolotem do kraju, w którym nie ma obostrzeń z powodu epidemii, to dlaczego nie? Tyle, że tu nie chodzi tylko o to, że wyjechała, tylko o to, że mogła sobie wyjechać mając na to środki. Po prostu zwykła, słynna zazdrość maluczkich polaczków, byleby dowalić innemu.
Rynio
8 miesięcy temu
Mnie to coś lata
Janusz
8 miesięcy temu
Kwarantanna nie obowiązuje?
bEUbBeVv
GORZKA PRAWDA
8 miesięcy temu
ŚMIECHU WARTE.
ja się pytam
8 miesięcy temu
O kim mowa?
???
8 miesięcy temu
A KOGO TO INTERESUJE ?
Mona
8 miesięcy temu
Mur niechęci do naszej tenisistki szokuje mnie, zarobiła na to jak żyje,tylko Polak Polaka potrafi utopić w łyżce wody.Kazdy z was gdyby był bogaty to gdzie spędził by wakacje,wstyd aby Polak Polaka oczernial
Tom
8 miesięcy temu
Nie warto jej poświęcać czasu
Tom
8 miesięcy temu
Ustawka dla kasy
mark
8 miesięcy temu
smród i plastik tam nawet nie ma nikogo na plaży wybraz sobie co to za ściema
Tom
8 miesięcy temu
Ona już dawno siegnęła DNA
Tom
8 miesięcy temu
Ona jest żałosna
Tom
8 miesięcy temu
Ona dla kasy zrobi wszystko
bEUbBeVn
tede
8 miesięcy temu
widoki na plaży bądź mieście miała zjawiskowe. --jak nad Bałtykiem
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić