LAK| 

Anna Lewandowska pokazała teściową. Co ona wyprawia, szok!

34

Anna i Robert Lewandowscy wraz z dziećmi wrócili do Polski. Piłkarz od poniedziałku rozpocznie przygotowania do wielkiego turnieju. Tymczasem jego żona pokazała nagranie, które podbija sieć. Chodzi o mamę Roberta!

Anna Lewandowska pokazała teściową. Co ona wyprawia, szok!
Anna Lewandowska (Instagram)

Napastnik Bayernu Monachium pobił należący od 49 lat do Gerda Muellera rekord Bundesligi pod względem liczby strzelonych goli w jednym sezonie. Długo się jednak z niego nie cieszył, bo już w niedzielę zameldował się w Warszawie. Wszystko z powodu rozpoczęcia zgrupowania kadry w Opalenicy. Pierwsi zawodnicy pojawią się już w niedzielę.

Co ta babcia wywija!

W Polsce są także jego żona, Anna, i dzieci: Klara i Laura. Rodzina spędza czas wspólnie z mamą Robertą, Iwoną Lewandowską. Żona Roberta pokazała nagranie, które podbija sieć. Córka Klara mierzy za duże, eleganckie buty, z kolei "babcia Iwonka" leży na podłodze, wywijając nogami "szpagaty" jednocześnie podrzucając piłkę.

Nie mam pytań... babcia Iwonka - skomentowała Lewandowska.

Warto odnotować, że mama Roberta była w przeszłości siatkarką pierwszoligowego zespołu AZS-AWF Warszawa.

Iwona Lewandowska 22 maja obchodzi urodziny. Jak zawsze nie zapomniał o niej syn, Robert, który złożył jej życzenia na Instagramie, a później podarował jej prezent w postaci wielkiego rekordu w Bundeslidze.

Wszystkiego najlepszego dla kobiety, która pomogła mi spełnić wszystkie marzenia. Wspaniałego dnia mamo - napisał na Instagramie Lewandowski, zamieszczając wspólną fotkę z mamą.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić