Bartosz Kurek poszedł z żoną na kolację. Spotkała ich niemiła niespodzianka

170

Bartosz Kurek po zdobyciu brązowego medalu mistrzostw Europy jest już w Japonii. Postanowił pójść z żoną na kolację, jednak... para musiała zostać odseparowana.

Bartosz Kurek poszedł z żoną na kolację. Spotkała ich niemiła niespodzianka
Bartosz Kurek z żoną na kolacji (Instagram)

Bartosz Kurek ma za sobą bardzo pracowity okres. Najpierw walczył na igrzyskach olimpijskich, a niedługo później przyszedł czas na mistrzostwa Europy. Jest duży niedosyt, bo siatkarska reprezentacja Polski tylko na tej drugiej imprezie zdobyła medal... i to brązowy.

Kurek po grze dla reprezentacji Polski wrócił do Japonii, gdzie na co dzień występuje w klubie Wolf Dogs Nagoya. W Azji towarzyszy mu oczywiście jego żona - Anna, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Siatkarz i jego partnerka po dwutygodniowej kwarantannie w końcu mieli trochę czasu, aby wyjść na miasto.

Niedawno Anna przedstawiła nietypową sytuację, związaną z wyjściem do restauracji. Wspólny wypad pary na kolację zazwyczaj wiąże się z romantycznymi chwilami, ale nie w Japonii. Nie dziś.

Azjaci są bardzo mocno wyczuleni na temat pandemii koronawirusa. Mają na tyle duże restrykcje, że Bartosz Kurek został odseparowany od żony w restauracji.

Siatkarz z żoną na kolacji. Nietypowa scena

Anna i Bartosz mogli co prawda usiąść przy jednym stoliku, jednak oddzielała ich szyba, co zaprezentowała żona siatkarza na swoim Instastories.

Od kilku tygodni Japonia walczy już z piątą falą epidemii koronawirusa SARS-CoV-2. Z tego powodu igrzyska olimpijskie w Tokio, które odbyły się latem 2021 roku, były zamknięte dla publiczności.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić