LAK| 

Będzie gwiazdą na Fame MMA. Ma zjawiskową partnerkę

23

Paweł Jóźwiak będzie jedną z gwiazd zbliżającej się gali Fame MMA, która odbędzie się w Krakowie. Szef organizacji Fen zmierzy się z "Boxdelem" w klatce rzymskiej. Z trybun będzie go wspierać piękna partnerka Anna Kokocińska. O jej zdjęciach jest bardzo głośno.

Będzie gwiazdą na Fame MMA. Ma zjawiskową partnerkę
Anna Kokocińska (Instagram)

Coraz bliżej gali Fame MMA 17. Całe wydarzenie wywołuje wielkie emocje, w karcie walk nie brakuje bowiem nazwisk, które elektryzują kibiców. Jedną z takich walk będzie starcie Pawła Jóźwiaka z "Boxdelem" w klatce rzymskiej.

Na środowej konferencji zawrzało między nimi. Doszło do przepychanki. W trakcie face-to-face Michał "Boxdel" Baron posunął się o krok za daleko. Postanowił uderzyć z pięści swojego przeciwnika. Musiała wkroczyć ochrona. Jóźwiak był wściekły i chciał opuścić konferencję. Ostatecznie został, ale przyznał, że to było przekroczenie wszelkich granic.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"

Ma przepiękną partnerkę

Na środowej konferencji prasowej obecna była także Anna Kokocińska. Wspierała swojego partnera, Pawła Jóźwiaka, z trybun. Podobnie będzie podczas piątkowej gali w Krakowie.

O jej zdjęciach, znanej modelki i ring-girl, jest głośno w sieci. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 158 tysięcy fanów. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się także zdjęciami i nagraniami z treningów. Widać, że lubi wysiłek i ciężko pracuje, aby cały czas być w dobrej formie.

Anna Kokocińska ma za sobą starty w konkursach miss. W 2016 roku zwyciężyła w wyborach Miss Zduńskiej Woli. Jest też finalistką Miss Mazowsza 2021.

Na przełomie listopada i grudnia dopingowała Polaków na mundialu w Katarze. Kokocińska była obecna na trybunach stadionu 974 podczas meczu Polski z Argentyną. Była tam razem z partnerem Pawłem Jóźwiakiem, szefem organizacji Fight Exclusive Night.

Zobacz jej zdjęcia:

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić