aktualizacja 

Bugatti Ronaldo zniszczyło posesję. Oto co usłyszał właściciel domu

58

Bugatti Veyrona, które należy do Cristiano Ronaldo, uderzyło w prywatną posesję. Jej właściciel postanowił zadać jedno pytanie gwieździe światowego futbolu.

Bugatti Ronaldo zniszczyło posesję. Oto co usłyszał właściciel domu
Cristiano Ronaldo musi naprawić uszkodzone Bugatti (Instagram)

Do wypadku doszło w poprzednim tygodniu. Warte ponad 2 miliony euro Bugatti zostało rozbite na Majorce, gdzie Cristiano Ronaldo, jego najbliżsi oraz współpracownicy wybrali się na urlop po sezonie klubowym i meczach w reprezentacji Portugalii.

Po kilku dniach od nieprzyjemnego zdarzenia, hiszpańskie media ujawniły, kto podróżował luksusowym samochodem. Okazało się, że Cristiano Ronaldo powierzył Bugatti jednemu z ochroniarzy, który dostał kilka godzin wolnego i nie towarzyszył piłkarzowi w drodze na jacht.

Samochód uderzył w ścianę, ale doszło tylko do szkód materialnych. Nikt nie został ranny, a kierowca wziął pełną odpowiedzialność za to, co się stało - cytował brytyjski dziennik "The Sun" osobę poinformowaną o okolicznościach zdarzenia.

Wspomniane szkody materialne to nie tylko nadające się do generalnej naprawy Bugatti, ale również zdemolowana prywatna posesja. Wyrwana została instalacja hydrauliczna, uszkodzone zostały drzwi i filary budynku. Właściciel postanowił wybrać się do willi Cristiano Ronaldo i upomnieć się o pokrycie strat.

Musiałem długo czekać aż drzwi się przede mną otworzą, ale natknąłem się na bardzo miłych kobietę i mężczyznę. W imieniu Ronaldo obiecali oni pokryć koszt naprawienia wszystkich szkód. Kazali mi wyremontować wszystko i przedstawić rachunki - relacjonował mieszkaniec Majorki, cytowany przez hiszpańskie media.

Otoczenie Cristiano Ronaldo zachowało się więc profesjonalnie i bez problemu wzięło na siebie odpowiedzialność za szkody wynikające z wypadku. Przyczyną czołowego zderzenia z zabudowaniami w pobliżu szpitala była zbyt wysoka prędkość, z którą podróżował ochroniarz Cristiano Ronaldo.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić