Była przerażona. Skandaliczne zachowanie Rosjanina

O krok od tragicznego zdarzenia na Australian Open. Wściekły tenisista Paweł Kotow był blisko trafienia piłką dziewczynki, która bardzo wystraszyła się po jego czynie. Kibice nie są w stanie zrozumieć, dlaczego Rosjanin nie został od razu zdyskwalifikowany za takie zachowanie.

Na zdjęciu: Paweł Kotow, który był blisko trafienia piłką dziewczynki (fot. Instagram)

Rozpoczął się kolejny sezon tenisowy, którego start zawsze kojarzy się z Australian Open. Wielkoszlemowy turniej zawsze odbywa się w połowie stycznia i dzięki niemu można określić, w jakiej formie znajdują się gracze.

Tylko na Wielkich Szlemach w przypadku mężczyzn oglądamy rywalizację do trzech wygranych setów. Przez to możemy oglądać maratony, ponieważ w niektórych przypadkach rozgrywane jest aż pięć partii.

Tak było w przypadku meczu Pawła Kotowa z Arthurem Rinderknechem. Mimo, że nic na to nie zapowiadało, bo pierwsze dwa sety padły łupem Rosjanina. Francuz zdołał jednak wyrównać stan rywalizacji, zwyciężając partie po tie breakach. Jednak w decydującej odsłonie górą był tenisista urodzony w Moskwie - 7:5, 6:1, 6:7(6), 6:7(5), 6:3.

W internecie zrobiło się jednak głośna o Kotowie, bowiem wielu użytkowników twierdziło, że ten powinien zostać zdyskwalifikowany. Powód? Po jednej z akcji dał upust złości i niewiele brakowało, by trafił piłką w dziewczynkę, która zajmuje się ich podawaniem.

Ta wystraszyła się uderzenia Rosjanina, ale od razu zrozumiała, iż miała szczęście i piłka jej nie dotknęła. W innym przypadku sędzia podjął by decyzję o przedwczesnym zakończeniu spotkania, jednak w tej nie wręczył tenisiście nawet ostrzeżenia.

Trwa ładowanie wpisu:instagram