Było gorąco za kulisami Clout MMA. Marcin Najman został rozjuszony

Marcin Najman powróci do oktagonu, a jego przeciwnikiem na gali Clout MMA 6 w Tarnowie ma być Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar. Rywale nie spotkali się w czasie programu, ale doszło między nimi do spięcia w czasie wywiadu "El Testosterona".

Marcin Najman po odepchnięciu Kaczora BRSMarcin Najman po odepchnięciu Kaczora BRS
Źródło zdjęć: © YouTube | TV Reklama

Marcin Najman pokazał się poprzednio w oktagonie w marcu. W pojedynku z Jackiem Murańskim doznał kontuzji, przez którą musiał zrobić sobie trwającą ponad pół roku przerwę od walk.

Wojownik z Częstochowy powróci 5 października w Tarnowie, a od czwartku wiadomo, że jego przeciwnikiem ma być Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar. Rywale nie spotkali się, wbrew planom, w czasie programu First Meet. Jak tłumaczył prowadzący wydarzenie Mateusz Kaniowski, Kaczor BRS nie był w wystarczająco dobrej kondycji, żeby wystąpić przed kamerami.

W sieci pojawiły się nagrania zza kulis Clout MMA, które wydają się potwierdzać, że przeciwnik Marcina Najmana był nietrzeźwy. Podszedł on do udzielającego wywiadu "El Testosterona" i między zawodnikami doszło do spięcia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

#dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem

Marcin Najman odepchnął nieproszonego gościa i nieomal zdemolował znajdującą się za jego plecami ściankę. Między innymi na nagraniu "TV Reklama" widać, że potrzebna była żwawa interwencja, żeby ścianka nie przewróciła się.

Wojownik z Częstochowy odniósł się do wydarzeń w krótkim filmiku opublikowanym w piątek w mediach społecznościowych. Zdaniem Marcina Najmana, federacja Clout MMA przygotuje dla niego rywala zapasowego, gdyby Kaczora BRS ponownie "obleciał strach przed spotkaniem".

Lekko go odepchnąłem i trzęsie się do dziś. Mam nadzieję, że dojdzie do siebie - mówi Marcin Najman.
Wybrane dla Ciebie