Co się dzieje z gwiazdą kanadyjskiego tenisa? Opuszcza kolejne zawody

4

Jedna z najpopularniejszych kanadyjskich sportsmenek wciąż widywana jest częściej na Instagramie niż w oficjalnych turniejach. Kiedy do gry wróci Eugenie Bouchard? Na pewno nie w Toronto w nadchodzącym tygodniu.

Co się dzieje z gwiazdą kanadyjskiego tenisa? Opuszcza kolejne zawody
Eugenie Bouchard (Instagram.com)

Eugenie Bouchard ma dopiero 28 lat. Kanadyjka jeszcze ma czas na sukcesy na kortach, bo jest utalentowaną tenisistką, co pokazywały jej sukcesy w przeszłości.

Najlepsze wyniki osiągała osiem lat temu. Wtedy była piątą tenisistką świata, grała w finale Wimbledonu oraz w półfinałach Australian Open i Rolanda Garrosa. Mogła osiągnąć wiele rzeczy, bo posiadała ku temu predyspozycje.

Później nieco posypało się jej zdrowie. Wracała na chwilę, notowała dobry wynik, a potem znów znikała. Nie zawsze było konkretnie wiadomo, co jej dolega oraz kiedy wróci.

Teraz jej temat ponownie powrócił. Kanadyjka wycofała się z Wimbledonu, bo potrzebne są jej punkty do rankingu. Ze względu na zakaz startu dla Rosjan i Białorusinów federacje ukarały organizatorów odebraniem im punktów. Dla Bouchard start w tej imprezie mijał się więc z celem i było to zrozumiałe.

Tym bardziej, że wraca po ponad rocznej przerwie spowodowanej urazem barku. Tenisistka miała zagrać więc w innych turniejach, gdzie wykorzystałaby chroniony ranking. Wydawało się, że idealną okazją na powrót będzie impreza WTA w Toronto.

Bouchard jest aktywna na Instagramie. Od kilku miesięcy pokazuje, że trenuje. Na razie ciągle jednak nie wiadomo, w jakim turnieju kibice będą mogli ją zobaczyć. Wygląda na to, że również nie w US Open. Nie ma jej bowiem na liście zgłoszeń.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Niezwykła stylizacja miss Euro. Trudno oderwać wzrok
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić