VDB| 

Co tu się wydarzyło?! Streamerzy pobili się przed Fame MMA 15

3

Już od kilku tygodni spekulowano o możliwym pojedynku dwóch wielkich gwiazd Twitcha. Ostatecznie ogłoszono tę walkę na Fame MMA 15, ale chociaż do wydarzenia jeszcze ponad miesiąc, to emocje sięgają zenitu. Już na pierwszej konferencji doszło do ostrego spięcia pomiędzy nimi.

Co tu się wydarzyło?! Streamerzy pobili się przed Fame MMA 15
Bójka pomiędzy Jakubem Frączkiem a Franciszkiem Rusieckim (YouTube)

Ostatnio coraz częściej na galach frak fightowych pojawiają się streamerzy i tak też będzie na Fame MMA 15. Tym razem zmierzą się "Paramaxil" i "Franio". To przedstawiciele dwóch różnych "epok" na Twitchu.

Jakub "Paramaxil" Frączek przez długi czas był czołowym twórcą na Twitchu, ale niedawno zniknął z tej platformy przez permamentnego bana. Co więcej, wypłynęła jego sekstaśma z osobą tej samej płci i wywołało to ogromne zamieszanie w internecie. Przez kilka miesięcy Frączek w ogóle się nie pojawiał w sieci, ale ostatnio znów był aktywny i zaczął streamować na youtube.

Natomiast Franciszek "Franio" Rusiecki to przedstawiciel nowej fali streamerów. Obecnie jest jedną z najpopularniejszych postaci na polskim Twitchu. Odróżnia się od większości twórców na tej platformie, ponieważ prowadzi transmisje nie tylko sprzed komputera, ale i potrafi pokazywać swoje życie codzienne, m.in. ostatnio streamował prosto z konferencji Fame MMA 15.

Ogromny konflikt

Już od dawna można było zauważyć, że obie gwiazdy po prostu się nie lubią. Jednak to co wydarzyło się podczas konferencji zapowiadającej Fame MMA 15 przeszło wszelkie wyobrażenia. Streamerzy zaczęli wypominać sobie sprawy z przeszłości i widać było, że mają na siebie wiele haków.

Padało wiele obelg z obu stron. Przede wszystkim zwracali oni uwagę do siebie nawzajem, że są fałszywi wobec swoich widzów i na streamach przybierają pozy pozwalające im zbudować zasięgi.

Nie akceptujesz samego siebie i udajesz kogoś innego w internecie. To tylko sprawia, że jesteś w pier*****nym półświatku, w którym nie pracujecie nad sobą, a nad tym jak się sprzedać. Je**ć was influencerów - krzyczał "Paramaxil".

Bójka na face-to-face

Z czasem w walce na słowa zaczął już dominować wyłącznie Jakub Frączek. Odpowiedzi Franciszka Rusieckiego zaczęły już dotyczyć homoseksualnej sekstaśmy "Paramaxila". To jednak nie wszystko. Kulminacja emocji miała miejsce podczas spotkania twarzą w twarz.

Kiedy zaczęli się do siebie zbliżać, "Paramaxil" pokazywał w kierunku "Frania" gesty z zabarwieniem seksualnym. Rusiecki w końcu nie wytrzymał i uderzył w twarz rywala. Wydawało się, że będzie miała ogromna bójka, ale w porę zainterweniowała ochrona.

"Franio" jeszcze potem drugi raz rzucił się na "Paramaxila". Frączek znów oberwał w twarz. Znów zainterweniowała ochrona, która nie dopuściła do bijatyki. Możemy się spodziewać, że emocje w tym zestawieniu będą ogromne do samego końca.

Gala Fame MMA 15 odbędzie się 26 sierpnia. Miejscem zmagań influencerów będzie Atlas Arena w Łodzi. Natomiast w walce wieczoru zmierzą się Marta Linkiewicz oraz Aniela "Lil Masti" Bogusz.

Zobacz także: Tego po Burneice nikt się nie spodziewał (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić