AB| 

Co za impreza! Jan Błachowicz świętuje zdobycie tytułu UFC

2

Jan Błachowicz zapowiedział, że po zdobyciu tytuły UFC będzie grubo świętował i tak też zrobił. W piątkowy wieczór Bracia Collins w swoich mediach społecznościowych pokazali jak imprezuje "Cieszyński Książę".

Co za impreza! Jan Błachowicz świętuje zdobycie tytułu UFC
Jan Błachowicz podczas imprezy z Braćmi Collins (Instagram.com)

Sukces podczas gali UFC 235 w Abu Zabi spowodował, że popularność Jana Błachowicza wielokrotnie wzrosła. Zawodnik wcześniej był znany wśród polskich fanów mieszanych sztuk walki, jednak zdobycie tytułu w najpopularniejszej federacji na świecie spowodowało, że Polak stał się znaną gwiazdą światowego sportu.

Jan Błachowicz pokonując Dominicka Reyesa zdobył pas UFC w kategorii półciężkiej (wcześniej w tej samej wadze był najlepszy w federacji KSW). Tym samym stał się pierwszym Polakiem, który osiągnął sukces w amerykańskiej federacji. Wcześniej wśród kobiet przez dwa lata tytuł mistrzowski dzierżyła Joanna Jędrzejczyk (w kategorii słomkowej).

Po tym sukcesie popularny "Cieszyński Książę" zapowiedział, że najbliższe tygodnie spędzi na imprezowaniu oraz świętowaniu ze znajomymi. Jak się okazuje, nie rzucał słów na wiatr. W mediach społecznościowych Braci Collins możemy zobaczyć krótkie wideo z wydarzenia zorganizowanego na cześć Jana Błachowicza.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W imprezie zorganizowanej przez Braci Collins uczestniczyli najbliżsi znajomi polskiego mistrza. Wśród nich byli m.in. Łukasz Jurkowski, Rafał Kijańczuk i Robert Złotkowski. Warto podkreślić, że najbliższe tygodnie to ostatni moment na świętowanie przez "Cieszyńskiego Księcia". Niedługo zawodnik MMA zostanie ojcem, a następnie będzie musiał przygotowywać się do pierwszej obrony tytułu w organizacji UFC.

Zobacz także: "Klatka po klatce" (on tour): Wielka kontrowersja podczas gali FEN 30. Sędzia tłumaczy zamieszanie!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić