AB| 

Upadek rosyjskiego mistrza. Wstrząsające, co zrobił modelce

16

Po dwóch latach rozpraw sądowych Sergiej Kowaliow (34-4-1, 29KO) przyznał się do winy w sprawie pobicia modelki Jamie Frontz oraz jej psa. Były rosyjski mistrz świata został skazany na karę pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata.

Upadek rosyjskiego mistrza. Wstrząsające, co zrobił modelce
(Instagram)

Sergiej Kowaliow (34-4-1, 29 KO) przez lata był uznawany za jednego z najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe. W swojej karierze dwukrotnie sięgał po mistrzostwo świata federacji WBO w wadze półciężkiej oraz walczył z najlepszymi zawodnikami na świecie. Jednakże ostatnie lata to mocny sportowy zjazd w jego wykonaniu i coraz większe problemy z prawem.

Najpoważniejsze zarzuty dotyczyły incydentu z czerwca 2018 roku roku. Wówczas podczas imprezy otwierającej salę bokserską w Big Bear w stanie Kalifornia rosyjski mistrz świata zalecał się do aktorki i modelki Jamie Frontz. Ta jednak nie była zainteresowana romansem ze znanym pięściarzem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zdaniem modelki Sergiej Kowaliow, po odrzuceniu jego amorów, stał się bardzo agresywny. W efekcie czego kopnął jej psa, a następnie uderzył aktorkę w twarz. Po tym zdarzeniu Jamie Frontz miała złamany nos, przemieszczony dysk w odcinku szyjnym kręgosłupa oraz doznała wstrząsu mózgu.

Chociaż rosyjski pięściarz nie przyznawał się do tego czynu, to zgodził się na zawarcie ugody z modelką. W ramach tej umowy miał jej wypłacić 650 000 dolarów, jednak zapłacić jedynie pierwszą ratę (250 000 dolarów). Stąd też w ostatnich miesiącach temat powrócił.

Teraz natomiast doszło do sensacyjnego rozstrzygnięcia. Po ponad dwóch latach od zdarzenia Sergiej Kowaliow przyznał się do winy. Sąd nałożył na niego karę pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata. Dodatkowo został skierowany na program zarządzania gniewem oraz został obarczony kosztami sądowymi w wysokości... 220 dolarów.

Modelka i początkująca aktorka zapowiedziała już, że nie zgadza się z tym wyrokiem i przede wszystkim karą nałożoną na Rosjanina. Dlatego poszkodowana będzie teraz składać pozew w postępowaniu cywilnym, w którym wnioskuje o 650 000 dolarów zadośćuczynienia.

Zobacz także: "Klatka po klatce" (on tour): Prezes FEN przed 30. galą. "To wielki jubileusz. Zapinamy pasy i bawimy się do rana"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić