aktualizacja 

Co za "pocisk". Skoczek został zawstydzony

3

Halvor Egner Granerud nie będzie miał dobrych wspomnień z weekendu Pucharu Świata w Zakopanem. Na dodatek dostał jeszcze prztyczek w nos.

Co za "pocisk". Skoczek został zawstydzony
Zakopane, 16.01.2022. Norweg Halvor Egner Granerud podczas zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem, 16 bm. (gj) PAP/Grzegorz Momot (PAP, PAP/Grzegorz Momot)

Halvor Egner Granerud nie lubi się z Wielką Krokwią. W sobotnim konkursie drużynowym był drugim najsłabszym Norwegiem. Dzień później, w rywalizacji indywidualnej, zajął dopiero 25. miejsce.

A na dodatek dostał jeszcze prztyczek w nos od Maren Lundby, czyli skoczkini z Norwegii. O co dokładnie chodzi?

W sobotę 49-letni Noriaki Kasai zajął trzecie miejsce w lokalnych japońskich zawodach. Weteran skoków popisał się ponadto kapitalną próbą w drugiej serii. Uzyskał aż 143 metry na obiekcie w Sapporo.

Granerud nie mógł wyjść z podziwu, jeśli chodzi o wyczyn Kasaiego. W mediach społecznościowych skomentował go wymowną emotikoną.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jak odpowiedziała Lundby? W komentarzu do tego wpisu przypomniała krótki skok Graneruda z konkursu drużynowego w Zakopanem. Dodała przy tym dwie emotikony.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Granerud jest ostatnio w nieco słabszej formie. Nie ma jednak wątpliwości, że znajdzie się w kadrze Norwegów na nadchodzące igrzyska olimpijskie.

Jeśli zaś chodzi o Lundby, ta zrobiła sobie rok przerwy w skokach narciarskich. Wprost przyznała przed sezonem, że przytyła kilka kilogramów i chce skupić się na spokojnym, naturalnym powrocie do formy.

Zobacz także: Kolejny problem polskich skoków. Ekspert na razie przestrzega przed takim rozwiązaniem
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić