Robert Czykiel|

Czy Iga Świątek wygra w finale Rolanda Garrosa? Jasnowidz Jackowski odpowiada

28

Tegoroczny Roland Garros należy do Igi Świątek. Polska tenisistka zagra w finale z Sofią Kenin. Jasnowidz Krzysztof Jackowski przedstawił swoją wizję finału.

Iga Świątek w finale Rolanda Garrosa (PAP, JULIEN DE ROSA)

Iga Świątek jest na ustach całego świata. Polska tenisistka stała się największą rewelacją wielkoszlemowego Rolanda Garrosa. 19-latka w czwartek ograła Nadię Podoroską (6:2, 6:1) i dzięki temu awansowała do finału.

Roland Garros. Jasnowidz o finale Świątek - Kenin

Polka będzie rywalizować o prestiżowe trofeum z Sofią Kenin. Amerykanka to szósta rakieta świata, ale nasza rodaczka na francuskich kortach wielokrotnie udowodniła, że dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.

Co ciekawe, przebieg finału przewidział jasnowidz Krzysztof Jackowski. W "Super Expressie" zdradził, kto jego zdaniem wygra Rolanda Garrosa.

- Ja mam wrażenie, że Polka ma dużą szansę. Moje odczucie jest takie: wygra pierwszego seta, drugiego wygra jej rywalka, zaś ten decydujący set będzie niezwykle emocjonujący i dosyć długi, ale ostatecznie po zwycięstwo sięgnie Iga Świątek. Życzę jej tego z całego serca - mówi Jackowski.

Już w sobotę 10 października przekonamy się, czy jasnowidz tym razem się nie pomylił. Finał Iga Świątek - Sofia Kenin rozpocznie się o godzinie 15. Warto także pamiętać, że Polka w piątek gra jeszcze półfinał debla.