LAK| 

Przeprowadzka Lewandowskich. Ania pokazała, co znalazła w pudełku

32

Duże zmiany zachodzą w życiu Anny i Roberta Lewandowskich, którzy przez osiem ostatnich lat żyli w Monachium. Teraz czas na Barcelonę. Przy okazji przeprowadzki żona kapitana reprezentacji Polski znalazła pamiątkowe zdjęcia z dawnych czasów. Wrzuciła je do sieci. Robią wrażenie.

Przeprowadzka Lewandowskich. Ania pokazała, co znalazła w pudełku
Anna i Robert Lewandowscy (Instagram)

Przez osiem lat (2014-2022) Robert Lewandowski bronił barw Bayernu Monachium, w stolicy Bawarii towarzyszyła mu jego żona Anna. To w tym mieście na świat przyszły ich córki - Klara (ur. 2017 r.) i Laura (ur. 2020 r.).

We wtorek Lewandowski zamknął rozdział pt. "Bayern". Po raz ostatni pojawił się w ośrodku treningowym klubu, spotkał się z piłkarzami, trenerami i działaczami, wręczył im prezenty. Teraz skupiać się będzie na nowym klubie - Barcelonie.

Pamiątkowe zdjęcie

Kilka godzin po tej wizycie Anna Lewandowska także pożegnała się - na swój sposób - z Monachium. Zamieściła na Instagramie film, na którym zaprezentowała wiele momentów z życia prywatnego rodziny.

Przy okazji przeprowadzki żona kapitana reprezentacji Polski znalazła pamiątkowe zdjęcia z dawnych czasów. Lewandowska wróciła wspomnieniami do momentu ślubu i zaręczyn.


Coś znalazłam w pudle - napisała na Instastory. Widzimy na zdjęciach piłkarza i jego partnerkę podczas ślubnej sesji i zaręczyn.

W czerwcu tego roku Lewandowscy obchodzili dziewiątą rocznicę ślubu. Ale jak wyznała Anna, parą są już od 14 lat.

Ania i Robert poznali się podczas obozu studentów Akademii Wychowania Fizycznego na Mazurach. Oboje przyznają, że to miłość od pierwszego wejrzenia. Piłkarz oświadczył się partnerce podczas wspólnych wakacji na Malediwach. - Z zaskoczenia, na wyspie, w wodzie - zdradziła.

22 czerwca 2013 roku wzięli ślub w kościele św. Anny w Serocku. Przyjęcie weselne odbyło się w Dworku Złotopolska Dolina w Trębkach Nowych.

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić