"Diablo" nie zostawił suchej nitki. "Ufoludki, cyrkowcy, klauni"

12

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk po raz kolejny zabrał głos na temat freak fightów w MMA i znów nie zostawił suchej nitki na osobach, które się w nie angażują.

"Diablo" nie zostawił suchej nitki. "Ufoludki, cyrkowcy, klauni"
Krzysztof Włodarczyk wraca na ring (Instagram)

Były mistrz świata w wadze cruier, Krzysztof Włodarczyk, szykuje się do powrotu na ring. 40-latek od lutego do lipca 2022 roku przebywał w zakładzie karnym (kilka razy złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych) ale już od kilku tygodni pracuje nad powrotem do formy. Efekty zobaczymy 29 października w Zakopanem, podczas gali organizowanej przez grupę Knockout Boxing Night.

Włodarczyk znany jest ze swojej ostrej postawy wobec organizacji i zawodników freak fightowych. Wielokrotnie wypowiadał się na ich temat niepochlebnie, a ostatnio - w rozmowie na kanale "MMA-bądź na bieżąco" - zrobił to ponownie.

"Diablo" pytany właśnie o tę kwestię odpowiedział wprost.

Te wszystkie tak zwane freak fightowe, szalone organizacje, to dla mnie ufoludki. Przytrzymało się g***o okrętu i myśli, że płynie. Tak się wszystkim wydaje. Mają poklask u dziwnej młodzieży, która w życiu nie zaznała dobrego sportu i chyba nie wie, czym jest sport - przyznał.

Ale na tym nie poprzestał.

To są cyrkowcy, klauni i ludzie, którzy lewitują w gwiazdach - dodał.

Jednocześnie Włodarczyk nie wyklucza, że kiedyś zobaczymy go w MMA. Wielokrotnie mówiło się już o jego potencjalnej walce z Arturem Szpilką. "Diablo" stawia jednak sprawę jasno - najpierw pojedynek w boksie, a rewanż może odbyć się w MMA.

Szpilka już kilkanaście tygodni temu wypowiedział się na temat walki z Włodarczykiem. I nic nie wskazuje na to, aby obaj weszli do pięściarskiego ringu. "Szpila" zaproponował, aby walka odbyła się w MMA, w federacji KSW. Szpilka ma na koncie już dwie walki w MMA - obie zakończyły się jego zwycięstwem.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Meksykanka zadziwiła świata. Trafiła z 30 metrów w okienko
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić