LAK| 

Don Kasjo ostrzega Szpilkę. "Powinien skończyć karierę"

80

Don Kasjo martwi się o zdrowie Artura Szpilki, który został ciężko znokautowany przez Łukasza Różańskiego. W trakcie swojego live'a przyznał, że przyjmowane potężne ciosy mogą się w przyszłości odbić, a duże pieniądze tego nie wynagrodzą.

Don Kasjo ostrzega Szpilkę. "Powinien skończyć karierę"
Artur Szpilka (Newspix)

Artur Szpilka powoli dochodzi do siebie po piątej porażce w karierze. Pięściarz z Wieliczki znowu został ciężko znokautowany. Tym razem na deski posłał go Łukasz Różański i zrobił to już w pierwszej rundzie.

Okazuje się, że po jednym z nokdaunów Szpilka nabawił się poważnej kontuzji.


Tak upadłem na kolano, że najprawdopodobniej mam zerwane więzadło. Nie mogę w ogóle chodzić. Do tego mam problem ze stawem skokowym w lewej nodze - mówił Szpilka po walce.

Don Kasjo ostrzega Szpilkę

Sporo ekspertów zabrało głos na temat przyszłości Artura Szpilki. Kilku z nich uważa, że znany bokser powinien sobie dać spokój z rywalizacją na takim poziomie. W tym gronie jest m.in. Don Kasjo, który w trakcie swojego live'a wypowiedział się w tej sprawie.

Powinien sobie dać spokój z boksem zawodowym na tym poziomie. Wydaje mi się, że pieniądze nie wynagrodzą tego, co będzie się działo za 10 lat w jego głowie. Historia pokazuje, że dopiero po latach nawet u tych najlepszych bokserów wychodzą te wszystkie nokdauny, przyjmowane ciosy - powiedział Kasjusz Życiński.

Podobnego zdania jest Dariusz Michalczewski. - Z każdą kolejną walką wzrasta ryzyko, że stanie się kaleką. Uważam, że lekarz, który wyda mu zgodę na kolejną walkę, będzie przestępcą - skomentował "Tiger" w TVP Sport.

Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić