"Don Kasjo" stracił dla niej głowę. Kim jest wybranka gwiazdy FAME MMA?

11

Kasjusz Życiński, znany wszystkim jako "Don Kasjo", w sobotę pokonał Marcina Wrzoska. Wpływ na świetną formę pięściarza ma jego dziewczyna Paulina. Czym się zajmuje?

"Don Kasjo" stracił dla niej głowę. Kim jest wybranka gwiazdy FAME MMA?
"Don Kasjo" stracił dla niej głowę (Facebook)

Walka pomiędzy Kasjuszem Życińskim a Marcinem Wrzoskiem podczas FAME MMA 12 od dłuższego czasu wzbudzała ogromne emocje. Wiele osób zastanawiało się, jak "Don Kasjo" poradzi sobie w pojedynku z byłym mistrzem KSW, a więc największej organizacji MMA w Europie.

Walka wieczoru z pewnością nie zawiodła kibiców. W opinii sędziów lepszy okazał się Życiński, który jednogłośną decyzją pokonał Wrzoska. Tym samym pas króla, który "Don Kasjo" stracił po porażce z Normanem Parke, teraz wrócił do właściciela.

Życiński w sobotniej gali pokazał się ze świetnej strony. W przerwał dał prawdziwe show, jednak gdy nadchodził moment walki, spisał się bez zarzutu i zachował stalowe nerwy. "Don Kasjo" po walce z Wrzoskiem zmierzył się jeszcze z… Michałem "Boxdelem" Baronem. Jednego z szefów organizacji również zdołał pokonać na punkty.

Wpływ na jego postawę ma z pewnością dziewczyna, która jak mówił Kasjusz, pozwoliła mu złapać luz psychiczny.

Kim jest wybranka "Don Kasjo"

Wybranką gwiazdy FAME MMA jest Paulina Paprota. Jak tłumacz Kasjusz, nie mogła pojawić się na sobotniej gali w Ergo Arenie, gdyż sama startowała wówczas w zawodach tańca nowoczesnego.

Paulina urodziła się w 1992 roku. Studiowała zarządzanie na Uniwersytecie Gdańskim, jednak od wielu jak zawodowo zajmuje się tylko tańcem. Jest dwukrotną mistrzynią Polski oraz wicemistrzynią Europy.

Zobacz także: Pogoda w weekend pokrzyżuje turniej skoków narciarskich? Jest jedno rozwiązanie
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić