Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
LAK
|

Przejechał się po FAME MMA. "Można za to pójść do więzienia"

81
Podziel się:

Gale Fame MMA wzbudzają ogromne emocje, po każdej z nich pojawia się wiele mocnych i radykalnych opinii. Taką przedstawił znany trener Mirosław Okniński, który w ostry sposób wypowiedział się o szefach organizacji.

Przejechał się po FAME MMA. "Można za to pójść do więzienia"
Na zdjęciu: Jacek Murański (YouTube)

Szalony pojedynek stoczyli Jacek Murański (0-1) i Arkadiusz Tańcula (5-1) podczas gali Fame MMA 12. "Muran" wielokrotnie faulował i łamał reguły i w konsekwencji został zdyskwalifikowany. Obaj panowie od lat są skonfliktowani i postanowili to wyjaśnić w oktagonie.

Murański do walki wyszedł jednak z poważną kontuzją. Jak wyznał mediom, miał zerwaną torebkę łokciową, co doprowadziło do zerwania bicepsa w lewej ręce. Jak się okazało, 52-latek ukrywał to przed sędzią.

Mocna opinia o FAME MMA

Murański podczas potyczki z Tańculą wiele razy łapał się siatki, co było zakazane. W końcu sędzia zakończył walkę i przyznał zwycięstwo rywalowi.

Znany trener Mirosław Okniński przedstawił ostrą opinią po walce Murańskiego. Przyznał, że dopuszczenie 52-latka do walki było dużym ryzykiem ze strony właścicieli organizacji. Przyznał, że mogli za to... trafić nawet do więzienia.

Po ostatniej walce poszedłem spać mega zły. Jacek Murański był twardy i miał kondycję, ale umiejętności żadnych. Walka wzbudziła duże emocje. U mnie te emocje były negatywne. Fame MMA dużo ryzykuje wystawiając zawodnika 52-letniego, w razie wypadku organizatorzy mogliby znaleźć się za kratkami. Muranski ugryzł, to już było mega słabe - przyznał Okniński.
Zobacz także: "Dawaj i się rąbiemy". Marcin Najman zwrócił się do Zbigniewa Bońka
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(81)
Ja prdke
rok temu
52 lata i taka żenada?
Luki
rok temu
Muran zmienia nazwisko na łokietek
0330
rok temu
To są chorzy ludzie !!!
Kościelny
rok temu
Tak to że Murański ma coś z torebką łokciową to jest widać już od dwóch lat i to nie jest kontuzja. To raczej coś z genami bo synowi też przekazał ta wadę rozwojową. I jak już to nie kilka razy, tylko dwa razy się przytrzymał siatki i raz ugryzł Arka. Walką się nie powinna była odbyć, tylko przedstawienie teatralne pod tytułem "upadek ego Murańskiego"
Chelsiak
rok temu
Naprawdę nie ma w Polsce nic ciekawszego od pokazywania tych troglodytów?
Konsul
rok temu
Pań się nie porównuje do Andrzeja Gołoty boś Pań nie godzien mu ran lizać.
Bryndziak
rok temu
Muran miał w swojej wyobraźni taką moc w uderzaniu łokciami, że w prawdziwej walce klęczał przed Arkiem obijany jak w więzieniu za dawnych lat.
Granica
rok temu
Całe życie wszyscy po nim jadą, a on mówi ze deszcz pada.
Joanna
rok temu
Muran znowu na kolanach. Jak w celi.
Ears to
rok temu
Każdy, kto płaci za oglądanie tego będzie współwinnym śmierci, jeśli do niej dojdzie. Tacy wszyscy nowocześni, wyśmiewają ludzi wierzących w Boga, a sami kierują się najprymitywniejszymi potrzebami.
Fred
rok temu
Przyznaję rację cała ta federacja to dno. Szczyt ich głupoty obnażyła walka Amadeusza Ferrari gdzie znokautowany przez niego przeciwnik wygrywa walkę bo był faul. Jeszcze nie widziałem federacji gdzie faul oznacza wygraną przeciwnika. Dno wodorosty i reszta mułu.
Rezy
rok temu
Czekam na walkę Murańskich taty z synem .
Zdegustowany
rok temu
Jestem szalenie zdegustowany zachowaniem Murańskich. W mojej ocenie nie powinni w ogóle być pokazywani publicznie. Dzieci oglądające serial z udziałem jednego z nich ( co przecież jest dozwolone) nie dostają dobrego przykładu. A przecież niektóre z nich utożsamiają się z "Adkiem"... Hipokryzja i zaślepiona chęć zdobycia sławy wyparły z nich resztki przyzwoitości. Co do Tańculi... Dla mnie jest facetem z jajami. Dobrze że obił gębę tym troglodytom. Na koniec Muran nie reprezentujesz sobą nic przyzwoitego
Jacek
rok temu
Muran sam się pokonał swoimi łokciami.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić