Dramat zawodnika MMA. "Moja żona zdradziła mnie z tym facetem"

12

Tim Elliott, amerykański zawodnik MMA, przeżywa osobisty dramat. Przekazał, że niedawno poślubiona żona - Gina Mazany - w dniu ich ślubu zdradziła go z jego najlepszym przyjacielem, Kevinem Croomem. To jeszcze nie koniec. "Chcecie zobaczyć coś paskudnego?" - napisał zdruzgotany na Twitterze.

Dramat zawodnika MMA. "Moja żona zdradziła mnie z tym facetem"
Żona zdradziła go z najlepszym przyjacielem. (Instagram, Twitter)

O sprawie rozpisują się zagraniczne media. W Polsce temat przybliża portal "Gazeta.pl - Sport". Para pobrała się w październiku 2022 roku. Niestety, związek ten nie przetrwał. Małżonkowie już się rozstali.

Na jaw wyszły szokujące okoliczności rozpadu małżeństwa. Ujawnił je sam Tim Elliott. Zrobił to za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Okazało się, że małżonka - Gina Mazany - zdradziła go z jego przyjacielem, Kevinem Croomem. Co gorsza, zrobiła to nie tylko w dniu ich zaślubin. Relacja kochanków trwała bowiem także później.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Ciężka amatorka". Dosadne słowa o postawie Mariusza Pudzianowskiego

Dramat zawodnika MMA. Żona Tima Elliotta zdradzała go z przyjacielem

"Chcecie zobaczyć coś paskudnego? To moja żona czytająca przysięgę miłości i wierności mojej córce na naszym ślubie. Facet trzymający mikrofon to mój najlepszy przyjaciel, Kevin Croom. Moja żona zdradziła mnie z tym facetem tej samej nocy. I mieli związek przez całe nasze małżeństwo" - napisał na Twitterze, co cytuje "Gazeta.pl".

Zagraniczne portale podają, że Tim Elliott odkrył zdradę żony poprzez SMS-y. Więcej na temat rodzinnego dramatu przekazał w trakcie konferencji prasowej przed galą UFC Vegas 74.

"Wszyscy myśleli, że rozstaliśmy się, ponieważ powiedziała, że chcę ją zmusić do przeprowadzki do Teksasu, ale to nie były prawdziwe powody. W każdym wywiadzie pytali mnie: "Jak się ma Gina? Jak się macie?", a ja kłamałem i wymyślałem wymówki. W ten sposób raniłem siebie. Po wyjawieniu tego i uzyskanie wsparcia czuję się lepiej. Czuję, że znów jestem normalny" - cytuje jego słowa "Gazeta.pl".

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić