Drogi gest Cristiano Ronaldo. Piosenkarz nie mógł zebrać słów

8

Zdecydowanie opłacało się odwiedzić imprezę urodzinową zorganizowaną dla mamy Cristiano Ronaldo. Piłkarz Al-Nassr uhonorował piosenkarza Luana Santanę. Reprezentant Portugalii podarował mu zegarek marki Rolex warty 75 tysięcy euro.

Drogi gest Cristiano Ronaldo. Piosenkarz nie mógł zebrać słów
Luan Santana i Cristiano Ronaldo na urodzinach (Instagram, Luan Santana)

Cristiano Ronaldo podpisał rok temu lukratywny kontrakt z Al-Nassr z Arabii Saudyjskiej. Reprezentant Portugalii opuścił dużą piłkę klubową po latach spędzonych w Anglii, Hiszpanii czy we Włoszech. We względnym spokoju i sowicie wynagradzany przygotowuje się do przyszłorocznych mistrzostw Europy.

Cristiano Ronaldo wybrał się na Nowy Rok do Portugalii. Jego wizyta na 69. urodzinach mamy była podobno zaskoczeniem dla Marii Dolores Aveiro. Mama utytułowanego sportowca wzruszyła się nie tylko z powodu odwiedzin syna, ale również za względu na otrzymany prezent. Cristiano Ronaldo podarował rodzicielce nowe Porsche Cayenne.

Piłkarz jest w wyjątkowo hojnym usposobieniu. Porsche Cayenne to tylko jeden z prezentów, które rozdał Portugalczyk. Dla zaproszonego na urodziny piosenkarza Luana Santany przygotował zegarek marki Rolex warty 75 tysięcy euro.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem

Luan Santana nie omieszkał pochwalić się prezentem w mediach społecznościowych. Otrzymał go w posiadłości Savoy na Maderze, dokąd mama Cristiano Ronaldo zaprosiła gości.

Wokalista odwdzięczył się w naturalny sposób i zabawił uczestników urodzin swoim śpiewem. Kiedy Luan Santana zobaczył Rolexa, nie potrafił zebrać odpowiednich słów do podziękowania Cristiano Ronaldo.

Nie zrobiłeś tego, prawda? Na litość boską, człowieku! Wiesz, że to jest mój pierwszy Rolex w życiu? Co to jest za chwila i to z rąk takiej osobistości - emocjonował się Luan Santana, któremu Cristiano Ronaldo sprawił nie lada niespodziankę.
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić