LAK|

Drwią z Legii na całego. Porównali piłkarzy do Donalda Tuska

31

Legii Warszawa dostaje się z każdej strony. Piłkarze mistrza Polski przegrali kolejny mecz, są w strefie spadkowej. Nic dziwnego, że na ich temat pojawiło się mnóstwo memów i żartów. Jeden z dowcipów nawiązuje do Donalda Tuska.

Legia Warszawa (GETTY, SOPA Images)

13 meczów, 10 porażek i 17. miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Legia Warszawa pod wodzą nowego trenera Marka Gołębiewskiego spisuje się fatalnie. W niedzielę w Zabrzu legioniści przegrali siódme spotkanie z rzędu. W pierwszej połowie nie oddali żadnego celnego strzału na bramkę rywali. Ostatecznie przegrali 2:3, tracąc gola w 96. minucie meczu.

Drwią z Legii

Legii Warszawa dostaje się z każdej strony. Piłkarze mistrza Polski przegrali kolejny mecz, są w strefie spadkowej. Nic dziwnego, że w sieci pojawiło się mnóstwo mocnych dowcipów nt. występów Legii Warszawa, która w tym momencie ma na koncie 9 punktów.

Jeden z dowcipów nawiązuje do Donalda Tuska, któremu rajd po terenie zabudowanym "zapewnił" o punkt więcej. Znany polityk został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i 10 punktów karnych. Stracił też prawo jazdy.

"Jeśli chodzi o punkty: Donald Tusk > Legia Warszawa" - napisał jeden z internautów. "Donald Tusk - 10 punktów; Legia Warszawa - 9 punktów - takie czasy" - zaznaczył inny.

25 października Marek Gołębiewski został mianowany trenerem Legii Warszawa. Początki 41-latka nie należą do łatwych - drużyna pod jego wodzą przegrała cztery z pięciu meczów.

Były zapewnienia, że moja posada jest pewna do końca sezonu. Czy coś się zmieni albo zmieniło po tym meczu? Proszę pytać o to nie mnie, a władze - stwierdził na konferencji prasowej.