Ekspert skomentował ruch Probierza. Wymowne porównanie

6

Artur Wichniarek nie był zachwycony sposobem, w jaki Michał Probierz ogłosił kadrę na czerwcowe zgrupowanie reprezentacji Polski. - Szkoda, można to było zrobić lepiej - mówi ekspert Kanału Sportowego i TVP.

Ekspert skomentował ruch Probierza. Wymowne porównanie
Artur Wichniarek w Kanale Sportowym (YouTube, Kanał Sportowy)

Kadra na zgrupowanie to w większości piłkarze, którzy będą reprezentować Polskę na Euro 2024. Michał Probierz postanowił odczytać listę, która interesuje wielu kibiców, na konferencji prasowej przy okazji golfowego Rosa Challenger Tour.

Daliśmy wcześniej na stronie internetowej, a później przeczytałem nazwiska na konferencji o golfie. A jak w Niemczech zrobili na kebabie, to mówimy, że mają luz? Trzeba podejść na spokojnie do tego, gdzie to jest przedstawione - mówi Michał Probierz w "Prawdzie Futbolu".

Mniej zachwycony zachowaniem Michała Probierza jest Artur Wichniarek. Były napastnik reprezentacji Polski będzie ekspertem Kanału Sportowego i TVP przy okazji Euro 2024.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem
Tak, jak dostaliśmy się na to Euro, tak zaprezentowaliśmy kadrę na Euro. Mam nadzieję, że sam udział będzie już zdecydowanie lepszy i wtedy będziemy oceniać już same sukcesy - mówi Artur Wichniarek w Kanale Sportowym.
Nas już nic nie zaskoczy w przypadku tej reprezentacji. Jest tak dużo dziwnych i nieprzewidzianych zdarzeń z nią związanych. Szkoda, ponieważ można było to ogłoszenie zrobić lepiej. Probierz przeczytał skład reprezentacji z laptopa, nawet nie wymienił go z głowy. Nawet nie dodał ani jednego słowa o każdym powołanym - dodaje Artur Wichniarek.

Artur Wichniarek nawiązał w wypowiedzi do sposobu, w jakim Polska awansowała do Euro 2024. Pod wodzą najpierw Fernando Santosa, a następnie Michała Probierza skompromitowała się w grupie eliminacji. Następnie przebiła się przez baraże, w których eliminowała Estonię i Walię. Po pokonania Smoków niezbędny był konkurs rzutów karnych.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić