LAK| 

Ekstremalne treningi Popka! "Krew, pot i łzy"

13

Paweł "Popek" Mikołajuw ostro trenuje przed walką z Normanem Parkiem, która odbędzie się na gali Fame MMA 13. Wrzucił do sieci filmik, którym próbuje wystraszyć rywala.

Ekstremalne treningi Popka! "Krew, pot i łzy"
Popek (Instagram)

Gala Fame MMA 13 zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy zapowiedzieli ją z wielką pompą. Wiadomo, że podczas wydarzenia ma dojść do hitowego starcia Normana Parke'a z Popkiem.

Dla Mikołajuwa będzie to powrót do oktagonu. Ostatnio walczył we wrześniu 2020 roku, kiedy to bez większych problemów poddał Damiana "Stiflera" Zduńczyka. Później zmagał się z kontuzją, która na długo wykluczyła go z treningów.

Mordercze treningi

Popek przeszedł w ostatnim czasie wielką metamorfozę. Na Instagramie mogliśmy oglądać jego nagrania z różnych imprez, ale teraz jest w pełni skupiony na treningu. Muzyk właśnie wrzucił do sieci klip z salki treningowej. To są ekstremalne zajęcia - widać, że Mikołajuw pozostawia tam wiele zdrowia.

"Krew, pot i łzy" - napisał przy materiale.

Podczas niedawnej konferencji prasowej zabrakło Normana Parke'a, który skonfrontuje się w oktagonie z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem. "Stormin" nie pojawił się ze względu na problemy zdrowotne. Jego udział w walce jest jednak niezagrożony.

W walce wieczoru Fame MMA 13, 26 marca w Arenie Gliwice zmierzą się Sergiusz "The Nitrozyniak" Górski i Paweł "Unboxall" Smektalski. Odbędzie się dziewięć walk, z czego sześć na zasadach MMA i trzy w formule K-1 na małe rękawice.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Miał zawał serca na boisku! Wrócił do gry (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić