LAK| 

Fame MMA. Piękny gest Wybrańczyk. Wiemy, na co przeznaczy kasę z walki

8

Kamil Wybrańczyk przygotowuje się do kolejnej walki w Fame MMA. Zawodniczka już zapowiedziała, że otrzymaną wypłatę za pojedynek z Martą Linkiewicz przeznaczy na szczytny cel. W sieci lawina komplementów.

Fame MMA. Piękny gest Wybrańczyk. Wiemy, na co przeznaczy kasę z walki
Kamila Wybrańczyk (Instagram)

Podczas Fame MMA 9 "Kamiszka" zmierzyła się z Kamilą Smogulecką. Pokonała "Zusje" przez poddanie w drugiej rundzie i świetnie zaprezentowała się w oktagonie

Na kolejnej gali partnerka Artura Szpilki zmierzy się z Martą Linkiewicz w walce o pas wagi koguciej.

"Kamiszka" bardzo pieczołowicie przygotowuje się do Fame MMA 10. Ostro trenuje, czego efekty możemy zobaczyć w mediach społecznościowych. Zawodniczka zdradziła też, na co przeznaczy zarobione pieniądze w najbliższej walce.

Pieniążki przekazuje na schronisko i Marka Piotrowskiego, legendę kickboxingu i wspaniałego człowieka, który potrzebuje naszej pomocy - napisała na Instagramie.

Wybrańczyk zaprezentowała się na efektownym zdjęciu. Jeden z internautów napisał nawet, że spojrzenie Wybrańczyk to: "spojrzenie dzikiej, wygłodniałej zwierzyny czekającej na swoją ofiarę". "Taaak" - odpowiedziała.

Partnerka Artura Szpilki imponuje przede wszystkim swoimi umiejętnościami w brazylijskim jiu jitsu. Już od kilku lat uprawia sporty walki i, jak zapewnia, robi ciągłe postępy.

Kiedy gala FAME MMA 10?

Gala Fame MMA 10 odbędzie się już 15 maja. Transmisja dostępna będzie wyłącznie w systemie pay-per-view. Organizatorzy zapewnili, że dołożą wszelkich starań, aby nie doszło do problemów z transmisją, jak to miało miejsce podczas ostatniej imprezy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Żużel. PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi 2020
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić