VDB| 

Hitowe starcie na Fame MMA 13 zagrożone? Gwiazda boryka się z kontuzjami

9

Na gali Fame MMA 13 w walce z Jakubem "Japczanem" Piotrowiczem zadebiutować miał Robert Pasut. Gwiazda kanału "AbstrachujeTV" na niespełna dwa tygodnie przed walką boryka się jednak z kontuzjami. Czy to oznacza, że starcie jest zagrożone?

Hitowe starcie na Fame MMA 13 zagrożone? Gwiazda boryka się z kontuzjami
Robert Pasut przed Fame MMA 13 (YouTube.com)

Debiut Roberta Pasuta z kanału "AbstrachujeTV" na gali Fame MMA 13 to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w historii tej freakowej organizacji. Nadchodząca walka z popularnym streamerem Jakubem "Japczanem" Piotrowiczem rozgrzewała fanów do czerwoności już od kilku tygodni.

Jak się okazuje, hitowe starcie może być zagrożone. W poniedziałkowym programie "Cage" przed Fame MMA 13 Sylwester Wardęga zwrócił uwagę na problemy zdrowotne Roberta Pasuta.

Widzę u Ciebie bardzo duże obrażenia i zastanawiam się czy do tej walki w ogóle dotrwasz. Nie wiem, czy wiesz, ale jeżeli będziesz miał taki problem z kalafiorami (uszkodzenie uszu - przyp. red.), a widzę, że masz świeże, to do takiej walki może nie dojść - mówił Sylwester Wardęga.

Prowadzący "Cage" swoje obawy oparł o problemy Jakuba "Kubańczyka" Flasa przed starciem z Marcinem Malczyńskim. Wówczas raper pokazywał swoją kontuzję w mediach społecznościowych. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Kubańczyk miał większy problem, bo miał stan zapalany w obu uszach. Ja mam tylko jedno ucho uszkodzone i już zaczyna się goić. Trenerze, jeżeli to słyszysz, zero sparingów, zero ćwiczeń. Niestety, takie uszko już mi zostanie - tłumaczył Robert Pasut.

Robert Pasut powiedział również, skąd u niego takie obrażenia przed zbliżającą się walką. Influencer niezwykle mocno zaangażował się w treningi.

Mam gościa, który bardzo dobrze boksuje i musiałem do niego podchodzić na treningach. Nie mogłem się bać, to nie miałoby sensu. Wychodzę do tego "Japczana" i nie mogę zrobić wstydu - mówił Pasut.
Ja się boje. Mam się z kimś bić i nie wiedziałem jak. Cała ta idea była dla mnie nieznana i dopiero, jak dostałem w mordę, to stres zaczął odchodzić. Po to to wszystko było, abym w tym oktagonie się nie bał - podsumował współtwórca z kanału "AbstrachujeTV".

W walce wieczoru Fame MMA 13 zmierzą się Sergiusz "TheNitroZyniak" Górski oraz Paweł "TheUnboxall" Smektalski. Pierwszy z nich to popularny streamer, a drugi zasłynął z otwierania paczek na kanale YouTube. Ich starcie odbędzie się w formule K-1, w małych rękawicach.

Gala Fame MMA 13 odbędzie się już 26 marca w Gliwicach. Nie zabraknie innych gwiazd federacji. W co-main evencie zmierzą się Paweł "Popek" Mikołajuw oraz Norman Parke. Ponadto wystąpią m.in. Adrian Polański, Amadeusz Ferrari i Piotr Szeliga.

Zobacz także: Ukochana Ronaldo pokazała ciążowy brzuszek. Wygląda kwitnąco
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić