VDB| 

Influencer prosi fanów o pomoc. Mocne stanowisko Prime Show MMA

68

Znany influencer Jakub Lasik wpadł w tarapaty finansowe. Po tym jak stracił podstawowe źródło dochodu, postanowił zorganizować zbiórkę na spłacenie jego długów. Dosadnie skomentował to jeden z włodarzy Prime Show MMA, czyli organizacji, w której walczy aktor.

Influencer prosi fanów o pomoc. Mocne stanowisko Prime Show MMA
Kuba Lasik (Twitter)

Jakub Lasik zyskał popularność dzięki występom w paradokumentach na stacji TVN. Epizody w takich serialach, jak m.in. "Szkoła" czy "Lombard. Życie pod zastaw" przyniosły mu również rozpoznawalność w mediach społecznościowych. To natomiast przełożyło się na zainteresowanie jego usługami przez federacje freak fightowe.

Ogromne kłopoty finansowe

Jak się okazuje, popularność nie zawsze musi się wiązać z dużymi zarobkami. Okazuje się, że obecność Jakuba Lasika w social media nie była jego jedynym źródłem dochodu. Tę obecność łączył ze standardową pracą.

Wydawało się, że w życiu prywatnym Jakuba Lasika wszystko dobrze się układa. Jednak ostatnio stracił on pracę i tym samym nie był w stanie spłacić wszystkich zobowiązań. Aby rozwiązać ten problem, zdecydował się na desperacki krok.

Zobacz także: KSW chce takiej walki Chalidowa. Szef organizacji rzuca pomysł!
Kochani udostępniam wam zbiórkę na mnie niestety straciłem pracę i mogę stracić mieszkanie i nie będę miał gdzie mieszkać. Mam czas do 31 grudnia żeby zebrać pieniążki na życie. Rodziców nie mam, bo oddali mnie kilkanaście lat temu do domu dziecka. Liczę na waszą pomoc, niech każdy chociaż coś symbolicznego wpłaci, żebym mógł zacząć normalnie żyć. Liczę na was i na waszą pomoc. Kocham Was - napisał na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Na ten post szybko odpowiedział jeden z włodarzy federacji Prime Show MMA, w której Lasik niedawno występował. Tomasz Bezrąk nie krył rozczarowania postawą tego zawodnika.

Jak dla mnie to wstyd. Jako federacja jest mi wstyd. Jest dużo pracy dla każdego. Proszę, aby nie identyfikować z federacją - napisał Tomasz Bezrąk w komentarzu.
Wstyd, bo co? Straciłem pracę, nie ma kto mi pomóc. Nie mam rodziców i ciężko mi mieszkanie utrzymać - odpowiedział na te zarzuty Jakub Lasik.

Najgorszy freak fighter w Polsce?

Warto podkreślić, iż Jakub Lasik jest uważany za jednego z najgorszych freak fighterów w Polsce. Do tej pory wychodził do klatki trzykrotnie i za każdym razem przegrywał bez nawiązania większej walki. Ostatnio było głośno o jego walce, ponieważ stoczył ją na gali Prime Show MMA 3 w... budce telefonicznej.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić