Jak ojciec z synami. Absurdalny face to face w Polsce

2

Na gali Clout MMA 5 dojdzie do kilku kuriozalnych zestawień. Jednym z nich jest bez wątpienia starcie w K-1 między Albertem Sosnowskim a dwoma influencerami - "Ludwiczkiem" i "Super Mariem". Skalę absurdu tej walki pokazuje już face to face z udziałem zawodników.

Jak ojciec z synami. Absurdalny face to face w Polsce
Face to Face Sosnowskiego z "Ludwiczkiem" i "Super Mariem" (Licencjodawca, Clout MMA Instagram)

Gala Clout MMA 5 odbędzie się 8 czerwca w katowickim Spodku. We wtorek (21.05) na kanale federacji odbyła się transmisja specjalnego programu, na której przedstawiono całą kartę walk, a przeciwnicy mogli po raz pierwszy skonfrontować się ze sobą.

Swój drugi występ dla freakowej federacji zaliczy Albert Sosnowski. Były bokser w debiucie wygrał po krwawej walce z młodszym o 20 lat Remigiuszem Gruchałą. Tym razem czeka go wyzwanie innego kalibru. Dawny pretendent do tytułu mistrzowskiego organizacji WBC zawalczy w K-1 z dwoma przeciwnikami na raz - "Ludwiczkiem" i "Super Mariem".

Przewaga doświadczenia i umiejętności sportowych bez zwątpienia przemawia za Sosnowskim. Absurd tego zestawienia potęguję ogromna dysproporcja w warunkach fizycznych między byłym bokserem a jego przeciwnikami. "Dragon" jest o dobrą głowę wyższy od obu swoich rywali - były bokser mierzy 189 centymetrów, podczas gdy "Ludwiczek" ma 163, a "Super Mario" 168 centymetrów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lekko, łatwo i przyjemnie. Betard Sparta nie dała szans gościom z Leszna

Różnica ta była doskonale widoczna podczas face to face'a. Sosnowski wyraźnie górował nad przeciwnikami, a stojąc twarzą twarz z "Ludwiczkiem" żartobliwie ugiął nogi, by znaleźć się z nim na zbliżonej wysokości. Mimo to jego rywale nie tracą animuszu przed walką, a "Ludwiczek" twierdząco odpowiedział na pytanie dziennikarza o to, czy miałby szansę w walce sam na sam przeciwko Sosnowskiemu.

Myślę że tak, bo widziałem, że ma tutaj kruche łydeczki (Sosnowski - przyp. red) - mówił uśmiechnięty influencer.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Na Clout MMA 5 dojdzie jeszcze do jednego pojedynku 1 vs 2. W main evencie Adam "AJ" Josef zmierzy się z Kacprem Błońskim i Zbigniewem Bartmanem na zasadach K-1 w małych rękawicach. Różnica jest jednak taka, że jego rywale będą się wymieniać co rundę.

Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić