VDB| 

Joanna Jędrzejczyk nie do poznania. Metamorfoza gwiazdy UFC

52

Joanna Jędrzejczyk w ostatnich miesiąc zaczęła bardzo mocno dbać o swój wygląd. Co więcej, w mediach społecznościowych można zobaczyć coraz więcej odważnych zdjęć, w których wygląda wręcz rewelacyjnie. Teraz swoim fanom zdradziła tajemnicę.

Joanna Jędrzejczyk nie do poznania. Metamorfoza gwiazdy UFC
(Instagram)

Joanna Jędrzejczyk jest znana ze swojej kariery w MMA i sukcesów jakie tam odnosi. Ostatnio jednak zaczęła kolejną przygodę w swoim życiu i została jurorką w jednym z programów tanecznych w TVP. To jednak nie spodobało się wszystkim fanom. Polska zawodniczka sportów walki jednak nie przejmuje się opinią fanów i robi swoje.

Co więcej, Joanna Jędrzejczyk w ostatnim czasie zaczęła wyjątkowo mocno stawiać na swój wygląd. Nawet, jak nigdy wcześniej, wręcz zaczęła uwodzi fanów w mediach społecznościowych. Zresztą nie można się temu dziwić. Jest osobą wysportowaną, bardzo bogatą oraz znaną na całym świecie - to z pewnością może imponować wielu osobom.

Jednak kwestia wyglądu była czymś do czego wcześniej Joanna Jędrzejczyk nie przykładała aż tak dużej uwagi. Ostatnio jednak fanom imponuje tym jak wygląda. Wielu zaczęło się nawet zastanawiać co się w jej życiu zmieniło, że zaczęła wręcz promieniować. Okazuje się, iż obecny wygląd polskiej zawodniczki MMA to nie jest tylko jej zasługa.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Joanna Jędrzejczyk pokazała, że na jej obecny wygląd pracują aż trzy dodatkowe osoby. Jej fryzurą zajmuje się pani Agnieszka, za makijaż odpowiada pani Maja, natomiast za stylizację odpowiada druga pani Maja.

To kolejny dowód na to, że zdjęcia na Instagramie to nie jest życie codzienne. Nie każdy może sobie pozwolić na takie wsparcie z jakiego regularnie obecnie korzysta najlepsza polska zawodniczka mieszanych sportów walki.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: co tam się wydarzyło? Chciał tylko wybić piłkę rywalowi
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić