VDB| 

Justyna Kowalczyk opublikowała piękne zdjęcie. Mąż uchylił rąbka tajemnicy

5

Odkąd Justyna Kowalczyk-Tekieli jest na sportowej emeryturze to żyje pełnią życia. Chociaż już nie uprawia sportu zawodowo to ciągle utrzymuje aktywność fizyczną, jednak teraz bardziej niż na efektywnym treningu zależy jej na turystyce. Ostatnio pochwaliła się pięknym zdjęciem. Co ciekawe, jej mąż zdradził szczegóły powstawania tego zdjęcia.

Justyna Kowalczyk opublikowała piękne zdjęcie. Mąż uchylił rąbka tajemnicy
Justyna Kowalczyk-Tekieli i Kacper Tekieli (Instagram.com)

Wydawało się, że koniec kariery sportowej będzie dla Justyny Kowalczyk-Tekieli szansą na odpoczynek i oderwanie od stałego kontaktu z fanami. Jednak nic bardziej mylnego. Nawet na sportowej emeryturze legenda polskich biegów narciarskich jest niezwykle aktywna. Ponadto, teraz swoją pasję dzieli z mężem Kacprem Tekieli.

Trzeba jednak przyznać, że jedna z najwybitniejszych zawodniczek w historii polskiego sportu teraz głównie skupia się na doznaniach turystycznych. Ostatnio pochwaliła się w mediach społecznościowych ze zdobycia kolejnego szczytu. Zdjęcie wygląda wręcz imponująco.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Fotografia wygląda niesamowicie. Z pewnością wielu internautów chciałby kiedykolwiek samemu wybrać się na taką wyprawę. Jednak uwaga, mąż Justyny Kowalczyk-Tekieli pokazał jak wyglądała ta droga na szczyt. Jedno jest pewne, z pewnością nie jest to spacer dla każdego.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Na zdjęciu Kacpra Tekieli możemy zobaczyć, że droga na szczyt była niezwykle wymagająca. Mimo że mamy już połowę kwietnia to para wraz ze znajomymi musiała iść w naprawdę głębokim śniegu, w niezbyt korzystnych warunkach atmosferycznych. Z pewnością to nie była wycieczką, na którą można wyjść bez wcześniejszego przygotowania.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: co tam się wydarzyło? Chciał tylko wybić piłkę rywalowi
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić