Kamil Stoch znów to zrobi. Kibice są zachwyceni

3

W poniedziałkowe popołudnie Kamil Stoch zamieścił w mediach społecznościowych wpis, który zadowolił jego kibiców. Chodzi o akcję, którą organizuje od lat.

Kamil Stoch znów to zrobi. Kibice są zachwyceni
Kamil Stoch / Instagram (Instagram)

Już w piątek rozpocznie się inauguracyjny weekend Pucharu Świata w skokach narciarskich. Początek sezonu nastąpi wyjątkowo wcześnie, a miejscem rozgrywania zawodów będzie skocznia imienia Adama Małysza w Wiśle. W 13-osobowej kadrze Biało-Czerwonych na te zmagania, nie mogło zabraknąć Kamila Stocha. W wieku 35 lat będzie jednym z najstarszych zawodników w stawce.

Wciąż nie brakuje mu jednak pasji i motywacji - do treningów i walki o sukcesy. Ale także zapału do rozwoju młodych zawodników w jego klubie KS Eve-nement Zakopane, który prowadzi wraz z małżonką Ewą.

Stoch już od lat, co roku, prowadzi akcję sprzedaży kalendarzy. Cały dochód z tej akcji przeznaczany jest na organizację obozu w Planicy dla jego podopiecznych.

Nie jest to tania impreza, ale tegoroczny kalendarz jest naprawdę wyjątkowy i wierzę że ulotni się co do sztuki. Cena 35 zł. Do kupienia na kamiland.pl i u trenerów - napisał trzykrotny mistrz olimpijski w mediach społecznościowych.

Przy okazji każdej edycji sprzedaży kalendarzy, Stoch organizuje też wydarzenie na żywo w swoich mediach społecznościowych, odpowiadając na pytania fanów. Tym razem zapomniał o tym poinformować, ale czujni kibice od razu go o to dopytali. 35-latek potwierdził, że "live" tradycyjnie się odbędzie.

Kibice z wielką radością odebrali kolejną akcję organizowaną przez Stocha.

Co roku wpieram akcję i uwielbiam te kalendarze, a z roku na rok coraz bardziej mi się podoba - napisała jedna z fanek w komentarzach.

Wszystko wskazuje na to, że transmisja na żywo z podpisywania kalendarzy odbędzie się po weekendzie PŚ w Wiśle. Zawodnicy będą mieć trzy tygodnie przerwy przed kolejnymi zawodami.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: fani przecierali oczy ze zdumienia. Poznajesz ją?
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić