LAK| 

Kapela kpi z gwiazdora. "Za 800 tys. też bym chętnie zebrał oklep"

8

W ostatnich dniach głośnym echem odbił się wywiad Sergiusza "The Nitrozyniaka" Górskiego, który zdradził szczegóły jego kontraktu z organizacją Fame MMA. Podał, ile dostał pieniędzy za porażkę. Z tego kpi Jaś Kapela.

Kapela kpi z gwiazdora. "Za 800 tys. też bym chętnie zebrał oklep"
Jaś Kapela (Materiały Prasowe)

"The Nitrozyniak" na gali Fame MMA 13 rywalizował z Pawłem "Unboxall" Smektalskim. Walka była pod dyktando Smektalskiego, który zadawał sporo ciosów. "Nitro" próbował jeszcze łapać oddech wypluwając ochraniacz na szczękę. Zakończył to dopiero po tym, jak otrzymał ostrzeżenie od sędziego.

Górski w ostatniej rundzie był jeszcze dwukrotnie liczony. Ostatecznie udało mu się dotrwać do końca walki. Jednak decyzja mogła być tylko jedna. Jednogłośną decyzją sędziów wygrał Paweł "Unboxall" Smektalski.

Kapela kpi z gwiazdora

Górski w szczerej rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zdradził szczegóły jego kontraktu z organizacją. Z wywiadu wynika, że debiutujący zawodnik w organizacji Fame MMA zarobił... ponad 100 tysięcy złotych za każdą minutę walki. Te słowa odbiły się szerokim echem w środowisku.

Zareagował na nie m.in. Jaś Kapela, który już wcześniej mówił, że chce zmierzyć się z "Nitro". Znany z lewicowych poglądów zawodnik kpi z gwiazdora, udostępniając na Twitterze artykuł z WP SportoweFakty.

Teraz już bardziej rozumiem, czemu @thenitrozyniak tak mnie chętnie wyzywał od niepełnosprawnych jednostrzałowców. Za 800k też bym chętnie zebrał oklep - napisał.

Pojedynek Jasia Kapeli z Ziemowitem Kossakowskim na ostatniej gali Prime Show MMA dostarczył sporo emocji. Przegrany chce rewanżu, złożył też mocną deklarację, co stanie się, jeśli po raz drugi przegra z Kapelą.

Na razie do walki Kapela - "Nitro" nie dojdzie, bo ten drugi w maju tego roku zmierzy się z innym youtuberem - Xayoo.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Miał zawał serca na boisku! Wrócił do gry (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić