Kibice szybko tego pożałowali. Zawodnik NBA stracił cierpliwość

2

Bilety na mecze ligi NBA nie należą do najtańszych. Za te najbliżej parkietu nierzadko trzeba zapłacić tysiące dolarów. Dwójce fanów drużyny Oklahoma City Thunder nie udało się obejrzeć ostatniego meczu z Denver Nuggets do końca. Wszystko przez ich zachowanie.

Kibice zostali wyrzuceni z hali za obrażanie rodziny koszykarza (YouTube)

W środę Oklahoma City Thunder podejmowała Denver Nuggets. Niżej notowani gospodarze niemal przez cały czas znajdowali się na prowadzeniu. Przyjezdni próbowali jednak odrabiać straty.

W pierwszych minutach czwartej kwarty doszło do niecodziennego zdarzenia. Zawodnik gości Austin Rivers trafił rzut za trzy punkty, a następnie podbiegł do sędziego.

Gracz wskazał na kibiców zasiadających na trybunach. Przy okazji wyjaśnił coś arbitrowi. Niedługo później dwójka fanów ekipy z Oklahomy musiała opuścić obiekt.

Wyrzucili kibiców z hali. Po meczu wszystko się wyjaśniło

Gospodarze zwyciężyli ostatecznie 108:94. Austin Rivers natomiast został zapytany o tę sytuację. 29-latek wyjaśnił, że dwójka, na którą wskazał, od samego początku spotkania obrażała jego rodzinę.

Wygłaszali niewybredne komentarze o jego ojcu, trenerze Docu Riversie. Wspominali także o jego siostrze - Callie Rivers, która wyszła za mąż za innego koszykarza, Setha Curry'ego.

Nie przeszkadza mi to z reguły. Ale tym razem to trwało bez przerwy. Za każdym razem mówiono coś o moim tacie i siostrze. Można powiedzieć, że jestem do bani. Ale mówić o mojej rodzinie? - tłumaczył.
Wyobraźcie sobie, że zjawiam się tam, gdzie pracują i przez cały czas gadam o ich rodzinie, kiedy próbują pracować. To po prostu dziwne - dodał zawodnik.

To nie pierwsza tego typu sytuacja w trwających rozgrywkach. Pod koniec listopada kibice obrażali LeBrona Jamesa, po czym musieli opuścić halę.