VDB| 

Kim była żona Najmana zanim go poznała? Znamy odpowiedź

28

To właśnie dla swojej żony Julity Marcin Najman porzucił los znanego kobieciarza i fircyka. Para jest ze sobą już od ponad 8 lat. Jednak to nie tylko "El Testosteron" zmienił się dla wybranki. Ona również porzuciła wcześniejsze zajęcie.

Kim była żona Najmana zanim go poznała? Znamy odpowiedź
Marcin i Julita Najmanowie (Instagram.com)

Przez lata Marcin Najman był uważany za jednego z największych kobieciarzy. Znany sportowiec nie dość, że był u szczytu swojej popularności, to do tego potrafił pięknie posługiwać się słowem. Dlatego wiele kobiet nie mogło mu się oprzeć. To właśnie m.in. z tego powodu rozpadła się przyjaźń "El Testosterona" z Przemysławem Saletą.

Julita odmieniła Marcina Najmana

Jednak w końcu przyszedł czas na ustatkowanie się Marcina Najmana. Wszystko za sprawą pięknej Julity. Para poznała się w 2011 roku, a wszystko miało miejsce na gali bokserskiej.

Moment poznania się Marcina Najmana z żoną przypomina "Głos Wielkopolski". Jak się okazało, wszystko się wydarzyło za sprawą sportów walki.

Boks łączy ludzi. Gala była akurat w jej mieście, w Ełku. Była ring girl. Nie wiem, czy to była miłość od pierwszego wejrzenia - mówił Marcin Najman w wywiadzie dla kanału "Pyta Nie Błądzi" na YouTube.

Sukces w wyborach miss

To jednak nie wszystko. Julita Najman jest niezwykle urodziwą kobietą, więc nie można się dziwić, iż odnosiła sukcesy w wyborach miss. Konkretnie została wybrana Miss Publiczności w konkursie Miss Polonia Ziemi Ełckiej.

Wyjątkowy ślub

Jak przystało na znaną parę, Marcin Najman zapewnił swojej małżonce iście bajkowy ślub. Cała ceremonia miała miejsce na Jasnej Górze. Ten moment "El Testosteron" emocjonalnie wspominał w rozmowie z "Super Expressem".

Byłem bardzo wzruszony, bo mogłem złożyć przysięgę małżeńską przed najświętszym obrazem Matki Boskiej na Jasnej Górze. A do tego towarzyszyły mi trzy kobiety mojego życia: córka, żona i mama - mówił organizator gal MMA-VIP.
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: talent na bieżni i przed obiektywem! To jedna z najpiękniejszych polskich sportsmenek
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić