LAK| 
aktualizacja 

Klara idzie w ślady mamy. Zobacz nagranie z niedzielnego treningu Lewandowskich

9

Anna Lewandowska zaprezentowała na swoim Instastories filmik, na którym widać, jak jej córka trenuje w niedzielny poranek. 3-letnia dziewczynka szybko idzie w ślady mamy.

Klara idzie w ślady mamy. Zobacz nagranie z niedzielnego treningu Lewandowskich
Anna Lewandowska z córkami (Instagram)

3-letnia Klara już garnie się do sportu. Córka Lewandowskich bierze udział w treningach z mamą, czego najlepszym dowodem jest najnowszy filmik Anny na Instastories. Kobieta w niedzielny poranek ćwiczyła w towarzystwie starszej córki.

Idzie w ślady mamy

To było pewne, że starsza córka Anny Lewandowskiej szybko pójdzie w jej ślady. 3-letnia dziewczynka już sama ciągnie mamę na trening.

To mały motywator - pisała niedawno Lewandowska.

Kobieta na załączonym filmie na Instories pokazała, jak 3-letnia córka trenuje w niedzielny poranek. Trzeba przyznać, że znakomicie sobie radziła z ćwiczeniami. Wykonała je bardzo sprawnie.

Wiosną tego roku żona Anna urodziła drugie dziecko i ponownie na świat przyszła dziewczynka. Córeczka otrzymała imię Laura. Po narodzinach drugiego dziecka rodzice często mają obawy, jak zareaguje starsze rodzeństwo. Wygląda jednak na to, że u Lewandowskich nie było żadnych problemów. Starsza Klara szaleje na punkcie młodszej siostry.

Zobacz także: KSW 56. "Klatka po klatce" (on tour). Soldić rzucił wyzwanie Mamedowi. Właściciel KSW odpowiada!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić